#elulineblogi

Sõõrumaa ostis Savisaarele näosaatesse reklaami

Mida aeg edasi, seda vähemaks jääb nägusid, kes tegelikult ka loeks. Kuues hooaeg näosaatest sai alguse ja vähemalt täna õhtul on mul plaan igal pühapäeval seda saadet arvustama hakata.

Pildid: Su Nägu Kõlab Tuttavalt Facebooki lehelt, v.a. Elina Borni püksteta pilt.

Nimepidi ei tea ma vaid üht osalist – Marta Laani meest. Aga noh, eelmisel aastal ei teadnud keegi ka Kalle Seppa. Avand „ennustas“ võitjat – vaatame, kui nii läheb, siis saan ma veelkord kinnitust, et Ruut võitjad kõigepealt paika paneb ja siis otsib teised artistid sinna ümber, et saade valmis teha. Mul on superstaariaegadest ammu see tunne. Aga kui selle järgi võtta, peaks võitma Bert Pringi. Vana hea WAFikas – nagu Liis Lemsalu, Ott Lepland… Saate aru, mis ma mõtlen.

Esimene üllatus – kõlavalt hüütakse välja saate peasponsor – JAPS? Misasi see on? Mingi suvaline kala ja misiganes firma see oli.. Ükski suur firma siis ei andnud nats plekki? Nagu Ferratum Bank pani Eesti Blogiauhindadele õla alla? Ah, mis seal imestada – sisuturundust täis TV3. Aga raha ei haise. Üldse ei kurda ega heida ette.

Teine üllatus, mis tegelikult ei üllatunud – Sõõrumaa ostis Savisaarele näosaatesse reklaami.

Marta Laan aka Marju Länik – minu jaoks on Marta nö tundmatu, ei tea, kuidas ta laulab või näitleb. ETV seriaale ei vaata. Marta Marju Läniku paroodia oli väga hea. Mõnus üle võlli keeratud miimika ja dräägilik meik (kohati jääb mulje, et Marjut teeb mingi mees). Ja mulle meeldib, et ta mööda laulab – nagu Länik ise.

Valter Soosalu aka Tom Jones – järgmine kuulus Valter pärast Ojakääru ilmselt. Tom Jones tuleb hästi välja küll. Minu jaoks nö tühi leht ja täiesti nauditav.

Daniel Levi aka JAM (Mihkel Mattisen) No ei meeldi mulle see tüüp. Ma ei pea või oska isegi põhjendada. Pole sümpaatne. Seevastu JAM ja Mihkel (tegelt Juss Tamm) olid mu lapsepõlvelemmikud. Kui nad täna tegutseks nagu Koit, siis passiksin ilmselt korra kvartalis neil kuskil lava ees ja laulaksin süüdimatult kaasa. Positiivne on see, et Danieli irvet pole selle paroodiaga näha. Aga nii halb see Mihkel ka omal ajal polnud, kui see paroodia väidab.

Mul on tunne, et näosaade on ainuke asi, millega TV3l õnnestub raha teenida, reklaamipaus on põhimõtteliselt pärast igat laulu.

Hanna Martinson aka Jennifer Rush Järgmine tundmatu nägu. Paroodia esitus on hea. Kuulates veel parem kui vaadates. Ei tee vahetki, kes laulab.

Bert Pringi aka Heli Lääts. Bert on minu jaoks nagu see igavene teine, Rolf on alati enne teda olnud. Või siis Koit. Või keegi kes on temaealine mees. Ta on alati olnud taust. Nagu Rolf. Eurokal. Kuskil näosaates. Aga Heli Lääts – SITAKS HEA! No ma ei imesta ausaltöeldes, et Bert naist nii hästi teeb. Meelis kommenteerib kõrvalt, et „nagu noor Normann-Maie“ :D Ja ooo, mis kaunid küüned Berdil on.

Andres Dvinjaninov aka Maarja-Liis Ilus. Üks mu lemmikumaid mehi Eestis. Ma ei kahtle tema headuses karvavõrdki. Teha kolmeaastast Maarjat, super!!! Poleks saanud olla ägedam! No vaieldamatu lemmik!

Elina Born aka Kurt Cobain. Ma ei oota sellelt esituselt mitte midagi. Märdiga vesteldes jäid püksid koju vä? Jube nägi ta mehena välja igaljuhul.

Hele Kõrve aka Elina Born. Noooo… konservatiivik hakkab tegema … mitte kõige vabameelsemat – ennist jäid püksid koju. Nagu ka loos, mida Hele tegema hakkab. Kõik mäletavad seda „trikooga“ esinemist. Õudne näeb välja, see Kõrvemutt. Nagu keskmine drägshow Tais :D Pluss suurus ikka sobib mõnele, kommenteerib Meelis kõrvalt. Elina näeb jumala hea välja ju! Ise. Mitte Kurt Cobainina.

Need Olav Osolini kommentaarid ajavad oksele. Arvab, et on mingi Simon Cowell või Dieter Bohlen. Tahan nagu sutsata, aga siis poen nii persest välja mingi enesekiitusega, et tegelt oksendaks ise ka natuke nurka, aga no „ma pole ju selline“. Tra ole vahelduseks vait.

Õhk ei ole tiine mitte artistide andekusest, vaid reklaamist… Vaadake, kuidas me siin kangide kaupa suitsuvorsti vitsutame. Klipp pidi oleme grimmeerijatest ja stilistidest, ma nägin jogurteid ja vorste :D Aga ei, ma pole unustanud, et tegemist on „parima“ sisuturunduskanaliga Eestis :D

Järgmises saates ootan ilmselt kõige enam Bert Pringi Nicki Minaj’d. Eee.. ja Elina Borni Nicki Minaj’d. Ilmselt keevitavad nad kokku midagi Sõnajalgade laadset. No ja kindel see, et Dvin teeb Sal-Salleri puusalt ära.

14 thoughts on “Sõõrumaa ostis Savisaarele näosaatesse reklaami

 1. Ma isegi ei viitsi enam vaatama hakatagi, nii igav on juba ammu. Oleks võinud juba ammu selle asja ära lõpetada. Nagu see seriaal Lost oli omal ajal, nii tüütuks keeras ära.

  1. noo davai tee irwwwwwwwwwwwwwwwwww :D pluss-suurusest on leenukene asi ikka väga kaugel :d sina oled ikka pluss-suurus..elina on ilus sale naine :)

  2. Elina oli v-o superstaarisaates pluss-suurus, aga üliammu, mitu aastat juba on ta pigem kõhn ikka, tal on lihtsalt naiselikud kurvid: rinnad ja puusad.
   Get your facts straight tõesti enne, kui tembeldama hakkad.

  1. Einoh, kõik saavad ju aru, keda selle all mõtlesid – lihtsalt see kõlab väga inetult.

  2. Oleneb kuidas sa “kuulda” tahad. Ma ei mõtle sellega küll midagi halvustavat. Kui ma ütleks, et mul on nõme naabrimutt, siis ta ongi naaber ja vana (mutt). Samas ma võin öelda ka 20aastase naabri kohta naabrimutt. See on nii suhteline, veelgi enam kuidas inimesed seda mõistavad. Kurb, et tekst ikka päriselt mõtteid edasi ei anna. Või veel kurvem, et mu lugejad ei saa juba aru, kuidas ma mida mõtlen.

 2. Meelis ütles ta kohta pluss-suurus? Kuidas ta sind siis hellitavalt kutsub, tündrike? Pontsu?

Comments are closed.