Su näonahk on pekkis, sest kasutad odavat kosmeetikat!

Umbes kuu aega tagasi vaatasin, et mul on puuder otsas. Läksin poodi, vaatasin, mis sooduses on, haarasin mingi 15€se topsi ja tulin rahumeeli koju ja olin õnnelik, et nii hea diili sain.

Mul on alati olnud pigem odav kosmeetika kui kallis. Kuna ma meigin vähe, siis.. praegu saan isegi aru, et kui vähe, siis olgu pigem parem, eks? Igaljuhul mõtlesin ma oma naiivsuses, et mis vahet sel on, mis puuder mul on, kui ma panen jumekat alla ja puudriga katan läikivust.. Aga ei läinud kaua aega mööda kui mu nägu hakkas kestendama, nahk kuivas.. Ma ei pidanud kaua mõtlema, MIDA MA VIIMASEL AJAL MUUTNUD OLEN. Puudrit. Selge see.

Nüüd on mul uus Sampure Minerals mineraalpuuder, mis toimib jumestuspõhja, peitepulga ning kattepuudrina. 3in1, super toode!

Mul ikka on tunne, et asjad juhtuvad põhjusega…

Just siis kui ma olin mõelnud, et pekki see puuder.. Kirjutas mulle Pure Cosmetics Eesti, et nad sooviks minuga koostööd teha. Ma teadsin neid küll, aga polnud kunagi väga süvenenud, et mis või kes.

Omanikuks on loomulikult naine, kes on ise suur looduskosmeetika austaja ja kes on pikalt olnud kosmeetikaamailmaga seotud. Koolitajana puutus ta tihti kokku klientidega nagu mina, kes ei osanud seostada nahaprobleeme kosmeetikatoodetega. Okei, ma nüüd sain isegi pihta, aga varem ma küll sellele ei mõelnud.

Ühesõnaga, sellest arenes välja idee luua veebikeskkond, kust saaks osta reaalselt kõiki häid tooteid, mis turul on ja et mitte lugeda kümne kodulehe „viieminutiimet“, ongi Pure Cosmeticsi lehele kokku kogutud kõik parimad palad. Kokku 23 erinevat brändi ja üle 400 toote.

Kaks head asja veel, esiteks, saab nende toodetega ka kohapeal tutvuda, nuusutada ja näppida ja teiseks.. kui ei taha läbi pakase kuskil seigelda, siis neil on oma ladu, totsikud kokku ja pakk teele. Olenevalt teie asukohast, on teil tooted käes paari päevaga. Kiire ja lihtne, kui lemmikud on juba väljakujunenud. Minu pakk tuli alla 24h!

Kodulehel surfates jäid mulle silma ka mõned mu enda lemmikud, näiteks HOIA homespa tooted, mis on eranditult kõik imelised.

Aina paremaks läheb…

Lisaks on neilt võimalik osta juba valmis kinkekarpe, mida nad teevad tähtpäevadeks ja hooaegadeks, neil on isegi Palja Porgandi lemmiktoodete komplekt.

Kui mul paluti endale meelepärane karp valida, siis ma sattusin segadusse. Kuigi valik ei olnud mingi sada erinevat karpi, vaid viis (ma meeste ja jõulude oma välistasin), siis olin nagu peata kana. Avasin kõik need komplektid ja võrdlesin.

Ühes oli üks hea, teises teine. Näiteks meeldis mulle Passion komplektis HOIA säravaht, samas Delicate komplektis meeldis mõnusas totsikus kätekreem ja huulepulgatoon meeldis ka rohkem. Kuigi ma olen jumala punasehuulepulgafänn, mis oli teises komplektis. Kusjuures, ma kaalusin seda vegan komplekti ka, aga kuna ma olen hetkel näohooldustoodetega suht hästi varustatud, tundus see mõttetu priiskamisena.

Lõpptulemusena ma ütlesingi, et ma ei suuda valida ja palun üllatage mind ise, et lõpuks jäin Delicate ja Passioni vahel valima ja hea meelega teeks ma hoopis Meelisele kingituse (neil on meeste komplektid ka), sest ta kasutaks hea meelega nii kreeme kui huulepalsamit.

Saabus mulle Delicate:

Minu meelest on sellised kinkekarbid alati hea variant, midagi ikka saajale meeldib. Võib-olla ei pane 100% täkkesse, aga 1/3ga kindlalt! Ja vähemalt ei jää inimesel nö mõru mekk sellest, sest mingi lemmiku leiab ta kindlasti. No näiteks, mulle ei meeldiks kätekreem, aga huulepulk meeldiks. Või vastupidi.

Hea uudis on see, et koodiga MARIMELL saate te endale sobiva komplekti 20% soodsamalt. Ja kõik teised asjad ka, mida hing ihaldab! Kood kehtib sõbrapäevani!

Palun öelge, milline neist komplektidest oleks teie lemmik? PS! Ma loosin peagi ühe komplekti Instagramis välja ka. Kuna varsti lähme reisile, siis jälgige ikka meie instagrami (@marimell.eu), seal oleme kõige aktiivsemad :)

#KOOSTÖÖ

43 thoughts on “Su näonahk on pekkis, sest kasutad odavat kosmeetikat!

 1. Nii hea postitus – aitäh! Nii super ideed sõbrapäevaks! Nii raske oleks nii heast valikust ainult üks komplekt valida! :D Ma arvan, et see sama komplekt “Delicate” oleks minu jaoks hetkel ideaalne valik – külmade ilmadega on kasulik kasutada näoõli, käed vajavad samuti rikkalikku niisutust ja no nii ilus huulepulga toon, wow!

 2. Viimastel päevadel olen võrrelnud erinevaid min.kosmeetika brände ja kaalunud millist uut puudrit ja huulepulka osta. Ja nüüd… ma olen müüdud! Postitus läks täpselt kümnesse! AITÄH!
  Aga komplektidest valiksin Delicate’i.

 3. Mina oleksin valinud “Delicate” variandi. Mul on kuiv nahk ja talvel see lihtsalt sureb. Kuna pooldan samuti looduskosmeetikat ja see on üsna kallis, siis ei raatsi koguaeg uusi potsikuid osta. Mõnikord saab midagi otsa ja siis tuleb pikem paus sisse kuni jälle vastava toote ostan. Aga jah, “Delicate” oleks justkui mulle mõeldud.

 4. Ma vôtaks just selle jõulupaki – HOIA säravaht ja just otsa lõppenud nãomaski asemele uus mudamask. Ideaalne! Plus veel muu avastamisrõõmu pakkuv kraam.

 5. Delicate komplekt kindlasti. Kliimas kus meie oleme kuni kevadeni on naha niisutamine nii oluline. Hea näide sellest on, et meil on viimane nädal aega juba enam kui 30 miinuskraadi ja see jätkub ja jätkub❄ Eriti vajalik veel ka seepärast, et kallis kaasa ka ninu kreemitotsikuid tühjendab mõnuga ja need tühjenevad justkui imeväel.

 6. Mina valiksin samamoodi sama komplekti nagu sina ehk siis “Delicate” :)
  Mul on hästi kuiv näonahk ja ilma kreemita hakkama ei saa, õli pole veel proovinud, aga ehk peaks :)

  1. Õlid on megahead. Mul oli pikalt see HOIA õli, noh, tegelt on siiani alles. Aga nüüd see uus ka.. MEGA! Eriti praegu, miinus 17ga, idekas.

 7. Pure Cosmetics Vegan kinkekomplekt “Relaxation” oleks minu esmavalik :)

 8. Ma valiks Jõulukomplekti, aga see on välja müüdud :/
  Valik nr 2 on Porgandi lemmikud ja eelkõige selle pärast, et otsin endale uut deodoranti ning seda eksemplari veel proovinud pole.

 9. Mina vôtaks selle jõulupaki – HOIA säravaht on mu lemmik ja saaks katsetada uusi tooteid:)

 10. Kuna Christmasi komplektil on nt silmapliiats, mida ma ei kasuta, siis jääks valikusse Delicate :)

 11. Väga kasulik postitus! Käisin ka tooteid uudistamas ja eriti hakkas meeldima see komplekt:
  Sampure Minerals Complete Contouring Set 5-piece Komplekt 2
  Aga seal on palju igasugu põnevaid tooteid veel, mida hea meelega prooviks.

 12. Kui võimalus valida, siis valiksin jõulueri komplekti. Miks? Sest see sisaldab mineraalpuudrit. Ma olen nii palju lugenud ja jälginud mineraalpuudri teemalisi postitusi, kuid ostmiseni pole jõudnud.
  Esiteks minu kodukohas ei ole poodi kus saaks mineraalkosmeetikaga koha peal tutvuda ja proovida.
  Teiseks maksavad need nats rohkem, kui tavapuudrid.
  Täna hommikul puudrit peale pannes märkasin, et oioioi pean poodi tõttama, sest nahk talvel heledamaks läinud (ma heledanahaline) ning see, mis näost vastu vaatas ei meeldinud mulle.
  Seega, ma väga tahaksin katsetada ning teised tooted kuluvad igati ära.

 13. Võtaks jõulupaki, sest mu näonahk on sellest rõvedast talvest ja keskküttest täiesti kõerbekuiv. See aitaks äkki isegi olukorda lahendada :(
  Loodan õnnele!

 14. Komplekt Passion mida sooviks proovida :)
  Tänu su blogile olen 2 päeva seal kodulehel ringi vaadanud ja kohe vormistamas esimest tellimust mineraalpuudrile :)
  On veel lemmikuid aga kõike korraga ei saa lubada :)

 15. Mina istun epoes ja ei suuda otsustada kas jõulu eri (hoia tooted on jumalikud) või sampura starter kit, sest hetkel kõige rohkem just puudrit vaja ja see on mõlemas komplektis olemas.

 16. Passion ahvatles kõige rohkem, aga hetkel lähtudes sellest, mida vaja oleks, siis pigem vegani niisutava komplekti silmadele :)

Comments are closed.