Vahearuanne – -10 kg kolme nädalaga

Ega vahepeal midagi erilist juhtunud ei ole, et hull mõte blogida oleks, aga iganädalase aruande pean ju kirja panema.

Tegelikult sõin sel nädalal natuke rohkem (või õigem oleks öelda kalorirohkemaid asju) kui muidu. Meil olid kolm korda külalised. Kaalule see õnneks ei mõjunud. Mõtlesin küll, et peaasi, et juurde poleks tulnud, aga hoopis kaks oli maha läinud.

Ja tulev nädal on eriti hull. Otsustasime osaleda TV3 saates „Õhtusöök viiele“, mis tähendab nüüd nelja õhtut, kus mulle serveeritakse neli rooga. Õnneks mul palju ei mahu.

Ja siis tulevad jõulud…

Ja siis ma lähen Sharm El Sheikhi, kus mul juba praegu jookseb suu KFC peale vett.. Aga õnneks hotellis peaks saama ainult salatilehti ja fetajuustu süüa. Olen seal alati pigem paar kilo alla kui juurde võtnud. Kilode viisi puuvilju igal vabal hetkel ja metsikutes liitrites vett.

Kolme nädalaga on siis alla läinud 10kg, mida ma tegelikult prognoosisin enda jaoks neljaks nädalaks. Väga hea tulemus. Loodetavasti kui jaanuaris lisandub väike trenn ja jalutuskäik, suudan ka rohkem kui kaks kilo nädalas kaotada ja kuu peale tuleb ikkagi -10. Sest sünnipäevaks oleks hirmus lahe kaaluda -30 ehk siis 81, parem oleks isegi 80 :)

Tänase seisuga siis kaalukaotus operatsioonipäevast: 10 kg
Tänase seisuga kaalukaotus dieedist alates: 17 kg