Viimaseminutimeestele – jõulukingituseks ideaalne!

Ma juba kujutan ette, kuidas inimesed sellist pealkirja vihkavad, ent ometi avavad selle, et no äkki tõesti on siis midagi head. Mul ausalt on teile megapakkumine :)

Pühapäeval oli meil stuudiopäev ja käisin lõunapausil Sikupilli Prismas, et kiirelt süüa haarata ja see oli ulme, mis seal toimus. Mitte ainsatki käru näiteks, kilomeetrised järjekorrad kassas…

Hiljem hüppasin korraks Ülemistest läbi… Meeletud massid, parklas olid reguleerijad… Täiesti ajuvaba. Käisin seal ühe sõbranna juures poes, kes ütles, et 23 on kõige suurem kassa.. Viimaseminutimehed on platsis.

Mõtlesin, et kindlasti on ka minu lugejate hulgas viimaseminutimehi ja mõtlesin teha teile ühe megahea pakkumise. Kinkekaart stuudiosse – üks tund pildistamist, nagu ikka, aga erihind 55€.kinkekas_FB

Kui teil on huvi kellelegi pildistamine kinkida – sobib nii lapseootajatele kui värsketele vanematele, vanaemadele-vanaisadele, koeraga sõbrannale, kassiga sõbrale või emale-isale, õele-vennale, onule-tädile, või on kellelgi pulmad tulemas? Sünnipäev või tüdrukuteõhtu? Tahad ise kallimale vallatuid pilte teha? Kõike saab stuudios pildistada, käige vaid ideed välja :)

Lisainfot ja kinkekaarte saab aadressil foto(@)marimell.eu