#beebiblogi

Yappy teeb lugejale kingituse

Mõni aeg tagasi tegin ma koostööd Läti firmaga Yappy, ja loosisin ühele õnnelikule välja beebivoodi. Sel korral läheb loosi samuti midagi eriti mõnusat.

Juba tookord kui ma seda kirjutasin, vaatasin ma Yappy voodipesusid (link!), mõtlesin ka tellida, aga samas.. Mida ma kuhjan. Mul ruumi niigi vähe. Mul on kuivati. See tähendab, et piisaks ühest komplektist voodipesust. Meil on kolm. Täiesti piisavalt. Praegu muidugi poes ringi vaadates, avastasin ma kummiga vetthülgava lina (link!) ja vat seda on meil küll vaja. Praegu on mul Hedoni voodis lina all villane tekk, et kui peaks juhtuma midagi, ei saa madrats kokku :)

Ja minge pekki kui nunnud pleedid (link!). Kui Hedon sündis, kinkis sõbranna talle sinise pehme pleedi ja see oli tema lemmik päeval ja ööl. Nüüd ootab see venda või ma ei tea mida, aga ära ma seda pole raatsinud anda või visata.

Aga miks ma üldse kirjutan seda postitust, sest.. Yappy teeb ühele lugejale kingituse. Tegelikult on see rohkem rasedatele või siis rasedate sõbrannadele, sest loosi läheb:

beebi magamiskott tüdrukutele – link!

beebi magamiskott poistele – link!

imetamispadi beebitüdruku emmele – link!

imetamispadi beebipoisi emmele – link!

yappy

Kusjuures see viimane on nagu see beebipesa, mis Hedonil ka oli ja päris pisikesena on imehea teda sellega toas ringi transportida ja seal on mõnus tududa.

Jäta kommentaaridesse, kas sulle meeldiks rohkem sinine või roosa ja kas padi või kott; loosimise teen veel enne jõule ära – 22.12.2016!

PS! Ma ei suutnud vastu panna ja tellisin imetamispadja ja roosa tekikese oma sõbrannale, kes juunis sünnitab :) loodetavasti kõhubeebi nüüd vingerpussi ei mängi ja poisiks ei osutu! :)

89 arvamust: “Yappy teeb lugejale kingituse

 1. Beebi magamiskott tüdrukutele sobiks imehästi mu sõbrannale, kes uuel aastal pisipreili emaks saab ;)

 2. Sinine ja imetamispadi…arvan see väga vajalik ja mõnus.
  1 aprill on tähtaeg :)

 3. Sooviks võita padi ja poisile (kuigi sugu pole veel teada seega eeldame :D ) kingiks õele kellel esiklaps tulemas ;)

 4. Sinine padi oleks meie esimesele aprillis sündivale beebipojale kindlasti väga tore kingitus :)

 5. Mul saab õde märtsis esimest korda emaks, kingiksin tema pojale sinise imetamispadja!

 6. Ootan teist pisikest ja sooviks väga roosat patja. Esimesega tundsin sellisest padjast puudust.

 7. Mina sooviksin osaleda beebipoisi magamiskoti loosis. Jaanuaris sündiv pisipoiss oleks kindlasti rahul ja ehk on siis unenäod ka mõnusamad :-)

 8. Sinine imetamispadi oleks super, sest meil on 14.jaanuariks üks uhke poisslaps tellitud! Loodame, et kõhubeebi kuulab ilusti sõna ja enne uut aastat siia ilma ei kipu

 9. Sooviks sinist imetamispatja, sest viimased kogemused lapse tissitamisest on ca 7aasta tagused ja meeles, kui väsitav see seljale ja muudele kohtadele oli.

 10. Kindlasti on minu veebruaris sündival pojakesel mõnus selles magamiskotis tududa. PS! Minu nõrkuseks on olnud alati ankru motiivid

 11. Sinine ning padi :) Veel ei tea, kas on poiss või tüdruk, aga elukaaslane arvab, et on poiss :)

Comments are closed.