Aita meil võita ja võida ise 50€ õhtusöögi jaoks :)

Käisime täna hommikul Ülemistes, kus avati Euronicsi Apple Shop. Nägime Meelisega paar päeva tagasi Facebookis mingit loosi, et võida iPhone 8, aga selleks, et võita, peab kohal olema poe avamisel…

Rahvast oli murdu. Kohapeal selgus, et igast asjadega on võimalus võita erinevaid Apple tooteid. No ala tee selfie poes või mine lase end photoboothis pildistada või tee niisama poest pilti, tee checkin, täida loosikupong… Me tegime igast pilte ja checkine jne. Võimalus on võita ka iPad, mille üle oleks Hedonil kindlasti megahea meel.

Praegu kasutab ta meie vana, mis on paras juust, sessuhtes, et pilt on ees ja häält tuleb, aga natuke nagu hangub… See on meie esimene õun üldse, mille me meie perre soetasime… kuus aastat tagasi.

Igaljuhul, võitmiseks pidi tegema uues poes pildi, postitama selle nende seinale ja hakkama laike koguma. Kuna ma täpselt ei tea, millal see loosimine toimub, siis olge musid ja pange Meelise tehtud pildile like siin!

Meil, ja eriti Hedonil oleks megahea meel uue iPadi üle, mille me kingiks talle siis jõuludeks. Ohoh, nii võib ju isegi juhtuda, et ma ei ostagi jõulukinke sel aastal.

Mõtlesime teid motiveerida ka natuke – laikige Meelise tehtud pilti, jagage seda teistega ja paluge meie pildile laik panna – kõikide jagajate ja pildi laikijate vahel loosime välja 50€ väärtuses õhtusöögi läbi Wolti kui me peaks iPadi võitma. Wolti õhtusöögi võitja selgub kohe kui on selgunud iPadi võitja :)

 

6 thoughts on “Aita meil võita ja võida ise 50€ õhtusöögi jaoks :)

    1. Ma küll end jõukaks ei pea. Vähemalt mitte nii jõukaks, et talle see osta. Ja kui on võimalus võita, siis ikka osalen :)

    2. nojah, tegelt ma ka osalen loosimistel ja tihti on mul hea käsi ja väikseid auhindu võidan, ongi mingi kolmveerand a vahe võitudest :D
      a saite ühe like`i juurde

Comments are closed.