Kallis on kvaliteetsem ja pikas perspektiivis kasulikum

Teate, kui mul oleks raha, no nagu palju raha, siis ma ilmselt ei ostaks kiirmoekottide kleite ja pesu, kingi ja sokke. Kui mul oleks raha, siis ma ostaks ainult brändikaupa ja võib-olla tarbiks seeläbi vähem, kannaks kleite kauem ja poleks piinlik.

Aga on asjad, mis on aastatega küll muutunud. Näiteks ma ei osta enam odavat pesu. Ma olen kogu oma pesusahtli umbes aasta jooksul välja vahetanud. Kuigi nagu Eveliiski kirjutas, mu käsi ei tõuse ostma 75€seid alukaid ja neid ostan ma lisaks kiirmoekettide lettidelt, aga rinnahoidjaid pole mul lambikaid enam ammu. Pealegi proovin ma viimasel ajal osta ikkagi pesu komplektidena, aga kui saadaval on hea hinnaga ainult ülemine osa, siis pole parata..

Teine asi, mida olen hakanud välja vahetama, on odavad jalanõud ja kotid. Vanasti ma ostsin kaheksa paari kingi, kandsin kaks kuud ja viskasin minema. Samas sain isegi aru, et näiteks Hilfiegeri plätud kestsid kuus suve ja plätul ja plätul ongi vahe.

Mingi hetk ostsin endale lihtsalt kokku Jeffrey Campbelli kingi, osad olid täitsa igapäevaselt kantavad, aga üldiselt pigem sellised ülevõlli ja nüüd nad seisavad. Maha ei raatsi müüa, või õigemini, teist nii kreisit kingakandjat minu jalanumbriga lihtsalt pole, kes neid osta tahaks…

Õnneks olen ma leidnud enda jaoks Uncle Pauli, kes teeb piisavalt edevaid jalanõusid, et ma neid kanda tahaks. Need värvitäppidega saapad on mu nii lemmikud, et kui ma viimane kord seal kohapeal käisin, tahtsin lisapaari.. Aga no mis läbimüüdud, see läbimüüdud. Ootan kevadist kollektsiooni. Ja tuleb tõesti tõdeda, et nad on mul nüüd teist hooaega igapäevaselt kasutuses põhimõtteliselt ja.. nad isegi ei näita kulumise märke. Seega, kallim on parem ja kvaliteetsem ja kestab kauem.

Ka kotil ja kotil on vahe! Osta kohe parem!

Sama teema on kottidega. Mul oli vanasti tuhat erinevat kotti, mis ei kannatanud suures plaanis mingit kriitikat. Paar kuud käisid, juba narmendas. Seitse aastat tagasi ostsin ma käekoti, mis aasta tagasi hakkas lõpuks kulumise märke näitama ja sel suvel vahetasin ma ta välja. Ostsin uuesti kalli koti, sest tean, et saan sellega käia jälle aastaid.

Samamoodi nagu ma Meelisele pulma-aastapäevaks rahakoti kinkisin (ise ostsin, ei olnud koostöö), siis see näeb täna välja täpselt samasugune nagu siis. Ma ei saaks öelda, et see Von Baeri nahast rahakott hirmkallis on. 49€ ei ole nagu nahast rahakoti eest palju, isegi 149€ oleks okei, sest see kestab. Ja püsib nagu uus aastaid.

Mulle täiega meeldis nende Black Friday kiri, miks nad allahindlusi ei tee..

Paljud küsivad, kas me teeme soodustusi musta reede, jõulude ja muude pühade korral.

Vastame konkreetselt, et ei tee. “Miks? Kõik ju teevad!”

Erinevalt paljudest kauplejatest austame oma kliente ning me ei pea neid rumalateks. Soodustust saab pakkuda vaid juhul, kui kaup on ülehinnatud või kui sellel on midagi viga ning tootest on vaja kiiresti lahti saada.

Saaksime pakkuda „soodustusi“ vaid juhul, kui meie hinnad oleksid 1,5-2 korda kõrgemad. Näiteks: Kui Classic rahakoti „tavahind“ oleks 77€ (praegune hind on 54€), saaksime Teile lahkelt pakkuda -30% „soodustust“. Sel juhul oleks toote hind 77 x 0,7=~54€, mis oleks paljude jaoks atraktiivsem, kuna see on ju ometi allahinnatud hind.

Vältides edasimüüjaid, müüme otse. Pakume kohe parimat võimaliku hinda vältides kollaseid hinnasilte ja hüüdlauseid nagu „kogu kaup -20% soodsam!“ jne. Hea uudis on see, et te ei näe ühtegi meie toodet kunagi müügis odavamalt peale enda ostu sooritust.

Ja kuigi hetkel on tegemist koostööga, mis on juba pikalt meil VonBaeriga kestnud ja tänu sellele on meie majas lisaks seljakott (mida Meelis kasutab, mine pekki kui mõnusast pehmest nahast, kui vastupidav ja mõnus), mul on juba päris pikalt olnud nende rahatasku, mis esiteks on ülihea õhuke, kuna ma sularahaga vähe arveldan, siis mulle mugav, panen oma paar peamist kaarti sinna ja mahub hästi ka väiksemasse kotti. Lahtised kaardid kipuvad ikka segi minema ja kotist välja libisema. Rahatasku hoiab neid mugavalt koos.

Nüüd sai Meelis kingituseks personaalsed graveeringutega rihma ja rahatasku

Kuigi mul on ka päris okei seljakott, siis ma tahaks täiega selle välja vahetada VB oma vastu, sest Meelise kott on parem kui minu oma.. Kuigi ta on nõus vahetama, siis ma tean, et talle meeldib VonBaeri oma rohkem ja kuna ta kannab rohkem seljakotti, siis.. ma ei hakka kapriisitsema.

Mulle saadeti üllatusena väike clutch, millest ma olin ausalt väga puudust tundnud, sest see väike käekott, mis mul hetkel on, ei sobi kõigega, kuna käib üle õla.. Ta ongi igapäevaseks kasutamiseks, aga ala peole ei ole kõige parem.

Nüüd on mul ideaalne uus kott, mida randme külge riputada ja mahutab täpselt palju ühel peol vaja – rahakoti, telefoni, võtmed ja huuleläike :)

Mulle meeldibki VB puhul, et nad graveerivad toodetele ka personaalseid tekste, mitte ainult nime või kahte initsiaali. Võid panna rahakotile või clutchile terve tsitaadi.

Kui teil ideid napib, vaadake nende inspiratsiooninurka… Pealegi, kui teil polegi ideed, siis kirjutage, nad pakuvad teile ise ideid ja disaine.

Teiseks meeldib mulle see, et nende tooted on alati ilusti pakitud. Tavaliselt musta matti karpi, aga jõulude puhul hetkel veel personaalse punase paelaga. Sa ei peagi suurt vaeva enam nägema pakkimisega. Nad saadavad kohe teile pakitud versiooni :)

Kui te ei julge e-poest valida, siis Tallinnas Rotermanni kvartalis saab tooteid ka vaadata ja katsuda ja mulle nende poes megalt meeldib. Sinna võib imetlema jäädagi. Näiteks on neil uus toode, mis on megailus ja tundub praktiline – passihoidja-rahakott, kuhu reisimiseks vajalik sisse panna. Tihti reisivale inimesele ideaalne asi. Kuna ma tavaliselt eriti üksi ei reisi ja mul on terve passi-pakk vaja kaasa vedada, siis kuigi see on megailus, mul pole seda vaja :)

Kuna on ikkagi kingituste tegemise aeg, siis loosime oma lugejatele välja ühe vabalt valitud rahakoti ja ühe vabalt valitud kaardihoidja. Võitmiseks tšekake kodukalt välja endale meeldiv mudel, jätke see kommentaaridesse (osalemiseks on vaja postitada kommentaaridesse valitud toote link) ja lisage, millist graveeringut te sinna sooviks.  11.12 õhtul loosime välja kaks õnnelikku, kes enda soovitud tooted endale saavadki.

#KOOSTÖÖ

152 Comments

 1. https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Mulle meeldiks väga selline nn jõulukingiks iseendale saada
  Vana rahakott on vägaväga hästi teenunud, aga vajaks vahetust. Kuna mulle meeldivad sellised ‘oldschool’ vms, no need klassikalised rahakotid (mitte lukuga) ja VB pakub sellist ja veel punast, siis jään üks kordki südamest loosiõnnele lootma .

 2. Jah, kiidan neid tegijaid. Ostsin õele ühe neist rahakottidest ja see oli nii ilus, et oli lausa kahju ära kinkida. Aga kuna õde ikka kallim, siis selle rahakoti ta minu käest sai ja jäi väga rahule, nii et super kink! Endale üritaks nüüd samasuguse võita…

  https://vonbaer.ee/naiste-nahast-rahakott-w1/
  Mul on eluaeg musta värvi rahakotid olnud, üritaks oma mullist välja tulla ning võtaksin hoopiski punase!

 3. https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/
  Niisuguse rahakoti (musta värvi) kingiksin elukaaslasele, TNT graveeringuks peale, sest see on juba meie tutvuse algusajast tema hyydnimi (kuum mees, mis teha ! :) )

  Pole mujalt minimalistlikki head rahakotti leidnud aga VB tunduv tōmbavat ja meeldiks talle kindlasti – peale selle, kodumaine kraam ju !

Comments are closed.