#elulineblogi

Karantiinipaistetus ehk jälle paks

Ma ei tea kuidas teile, aga meile on see karantiinis ja isolatsioonis istumine mõjunud laastavalt. Meelis on juurde võtnud viis ja mina neli kilo. Seetõttu otsustasime pekkidele taas tuld näidata Dr Simeonsi dieediga.

Kui uurisime oma lugejatelt, kes sooviks meiega liituda ja teeks seda koos, siis tekkis huvilisi niiii palju, et grupichati mõte kadus sama kiirelt kui ta tuli. Aga meil on siiski lahendus.Kuna huvilisi kogunes nii palju, siis toitumisnõustajad ütlesid, et neile oleks lisagrupp liigne töö ja palusid, et kõik, kes tahavad koos meiega dr Simeonsi dieeti teha, liituksite tugigrupiga facabookis, ma olen ise ka seal ja seal on olemas teema, kus saame nö omavahelist vestlust pidada.

Kui soovid osta dieedipaketti, siis hetkel kehtib kood marimell15, mis annab 15% allahindlust + need kes tellivad sel nädalal (ehk kuni 10.05.2020) saavad kaasa tasuta raamatu (see raamat on megavajalik ja kasulik, seal on palju nippe ja trikke ja saad end vaimselt ette valmistada sellele dieedile).

PS! Meie Instagramis on hetkel käimas ka loos, kus on võimalik dieedipakett endale võita :)

Laivis rääkisime me kõigest põhilisest, mis dieediga kaasneb – kaalulangus (jeeeii!), aga ka raskused mis võivad tabada, patustamised ja raskemad päevad. Jagasin meie juba välja kujunenud trikke ja nippe köögis, et kokkamine oleks valutum ja kiirem. Ja muidugi vastasime põletavale küsimusele, kas kaalulangus püsib.Minu näide on ehe – pärast esimest dieediringi (2019) saavutasin ma kaalu 66,6kg, mida ma nägin kunagi raseduse ajal või enne seda. Ja 2020 kevadel uuele ringile minnes olin ma samas kaalus, mis eelmisel korral lõpetades. Küsimus ongi selles, kas sa võtad endaga dieediringilt kaasa mõned harjumused või ei :)

Live’s kasutatud varasemad postitused:

Kolm nädalat pärast esimest ringi, tähelepanekud ja mõtted:

(Imelikke) tähelepanekuid Dr Simeonsi Dieedi ajal

Leenu esimese ringi kokkuvõte:

Dr Simeonsi dieet: mis on olulisem, kas kaalunumber või ümbermõõt?

Meelis kirjutab ka mehe vaatevinklist:

Meelise kirjutab: Simeonsi dieedi kogemus ja tulemused

Esimese ringi kokkuvõte, trikid, retseptid:

Kogu tõde Dr Simeonsi dieedist – nipid, trikid, retseptid ja halaHunnik retsepte teiselt dieediringilt:

Dr Simeonsi dieedi retseptid

Teise ringi kokkuvõte:

Dr Simeonsi dieet: kokku 30,5kg pekikaotust!

2 thoughts on “Karantiinipaistetus ehk jälle paks

  1. Ükski imedieet ei toimi. Kui toimiks, siis poleks maailmas nii palju pakse. See on puhas äri.

    1. Eks paljud paksud on ka geneetiliselt paksud, haigusest paksud jne. Aga selge on see, et kõik saab alguse söömisest ja kui teha Dr Simeonsi dieeti ja sealt kasvõi 1-2 nippi järgnevasse ellu kaasa võtta, on see juba võit iga inimese jaoks :)

Comments are closed.