Kas te UINe olete juba proovinud?

Mulle kirjutas mõni aeg tagasi UIN Eesti ehk siis Hispaania disaineri poolt loodud jalanõude bränd, kes toodab väga omanäolisi ja värvikirevaid jalanõudsid nii meestele, naistele kui ka lastele.

Paar aastat tagasi avastasid poe omanikud ise selle brändi. Kerged, mugavad, vastupidavad – just nii kirjeldavad nad enda armumist nendesse jalanõudesse. Kaks aastat hiljem pole nende esimesena ostetud tooted teist nägugi, värvid püsivad endiselt säravad. Kuna nad ise toodetest vaimustusid, ostsid nad ära nö Eesti esindusõiguse ja nüüd on UINid saadaval ka siin.

Mulle meeldib UINi kontseptsioon, UIN tähendab „U are in“ ehk siis üks meist, üks osa värvikamast tänavapildist. Teiseks ongi nende slogan „Colour your life“ – mis sobib väga hästi kirjeldama ka meie pere, mistõttu mul ei tekkinud hetkekski kahtlust, öelda sellele koostööle ja! Seda enam, et reisid olid meil kõigil ees ja tundus hea mõte mingid mugavad jalanõud kaasa võtta :)

UIN Dr. Owl jalanõu esiosa on mugavast ja venivast mikrofiibrist, mis venib vastavalt jalalaba laiusele. Jalanõu fikseerimiseks on kummi krõps, mis sobitud hästi jalaprofiiliga. Jalanõu tagaosa on vastupidavast lükrast ja siseosa on osaliselt kaetud nahaga. UIN-ile kohaselt on jalanõu väga kerge ja mugav. Saadaval suuruses 22-27.

UIN Pyramid on värvikas jalanõu, mis tehtud hingavast materjalist. Kannaosa on elastne ning tänu sellele on jalanõud mugav jalga panna ning jalas kanda. Jalats venib vastavalt jala profiilile.Kummitald tagab maksimaalse haarduvuse. Saadaval suuruses 41-44.

UIN Stained Glass jalatsid on pilkupüüdvad ning mugavad. Veniv keskosa ning kerged materjalid muudavad jalanõud väga mugavaks. Läbivaks materjaliks on purjeriie. Kummitald tagab hea haarde. Saadaval suuruses 35-41.

Valik on e-poes päris suur, keerulisemaks teeb valiku veel seegi, et ühesuguseid pole meestele-naistele-lastele. No okei, oleks, Naxos seeria, aga need on valged… Ja me pole oma tüübilt nii igavad, et valgeid kannaks :)

Naljakas on see, et meestele on kõige suurem valik, tavaliselt upuvad naised valikusse ära, aga UINil on reaalselt meeste jalanõusid kolm lehekülge, seevastu naistele vaid kaks. Mis muidugi tegi minu valiku lihtsamaks.

Kui ma juba nägin, et ühesuguseid me ei saa, valisin ise välja punased klaasmotiiviga, Meelisele saatsin lingi, tee ise oma valik (ta valis püramiididega) ja Hedoni kutsusin endaga koos arvutisse, näitasin talle lastejalanõude valiku ette ja küsisin, milliseid tahad. Ta alguses tahtis roosasid, aga siis leppisime kokku, et roosad vist väga hästi ei sobiks talle.. Jäid öökullid. Ja see on sajandi armas kui ta öökull ütleb :)

Kas teie olete juba UINe proovinud?

#KOOSTÖÖ

13 Comments

 1. Miks Hedonile roosad ei sobiks? Kuna pole tüdruk ja mingite aegunud vaadete tõttu on roosa tüdrukute värv? Yawn.

 2. Ma poleks uskunud, et saabub päev, kus blogilugeja laidab sind selle eest, et sa poisile roosasid jalanõusid ei soetanud ja julgesid sinised valida. Aegunud vaated – noh, hea, et veel seksuaalvähemustevihkajaks ei tembeldanud :D
  Üleüldse vaata oma pere mehed üle, Meelis ka ainult mustas, pruunis, tumesinises ja hallis käib ringi, pole tal vaesekesel tulpidega ülikonda ega kollaseid banaanikingi – mis elu see on…
  Teinekord, kui miskit riidekraami koostöö raames Hedonile saad, siis probleemide vältimiseks ära vali pükse. Seelikut ka mitte. Vaata, äkki saad püksseeliku, siis sa pole kedagi solvanud, pole sugude suhtes valiv ja võibolla ei pea isegi roosat valima, kõlbab ka roheline.

  * Öökullidega jalanõud on täiega ägedad!
  ** Selle reklaami ohvriks ma langen!

 3. Huvitav arusaamine, et Eesti naise jalasuurus on 35-39? Ükskõik millist endale vähegi meeldivat mudeli vaatasin – ei olnud selle valikus 41 suurust!?!

  1. Normaalsetel naistel,kellel on normaalsuuruses jalad on see numbrivalik täiesti piisav..Kui sul on mehe suuruses jalg siis osta meeste osakonnast endale jalatsid?

  2. Normaalsetel naistel,kellel on normaalsuuruses jalad on see numbrivalik täiesti piisav..Kui sul on mehe suuruses jalg siis osta meeste osakonnast endale jalatsid?

 4. Aga nagu . . kas need mugavad ka on? Kiidad välimust, aga kuidas on neis 3+ tundi järjest kõndida?

Comments are closed.