Krõpsudraamajätkuks – loosin välja kolm kasti Estrella krõpse!

Huuh, ma poleks uskunud, et üks väike kausike krõpsu nii palju skandaali külvab, et isegi Buduaar sellest loo teeb, aga noh.. Nüüd saab uue loo teha, sest meie blogist on võimalik võita kolm kasti Estrella krõpse!

Tegelikult olen ma Estrella krõpsude fänn ammu olnud ja no eriti hulluks läks see kevadel, kui ma sain ikka normaalse laadungi krõpse, neid said kõik, kes meil külas käisid proovida. Kusjuures, sinna oli peidetud ka hulk nö siltideta krõpse, et testida uusi maitseid.

Need üleval keskel olevad 3D südamed on nö kõige lahjemad, nõrgalt soolased, seega neid ma annaks kõige parema meelega lapsele. Mulle endale meeldisid need “kanakoivad” ja noh… grillitud sibulaga ja cheddariga ja kõik krõpsud on head :) Ühe võtad, siis ega enne ei lõpeta kui pakk tühi – teada tõde!

Aasta alguses uuendas Estrella kogu oma tootesarja põhimõtteliselt välja, nad vahetasid palmiõli tervislikuma päevalilleõli vastu, eemaldasid kõik kunstlikud maitsetugevdajad (seal hulgas kurikuulsa MSG ehk E621 ehk naatriumglutamaadi), võtsid kasutusele uued pakendid, mis tagavad värskuse, krõpsud ei muutu niiskeks ja vesiseks (nagu ma paljude krõpsude puhul olen täheldanud).

Samuti võeti kasutusele uus tootmistehnoloogia, mis teeb kartulikrõpsu veel krõmpsumaks ega lase krõpsudel kvaliteeti kaotada – Estrella pakk võib reaalselt nädal aega lahti olla ja ikka krõpsub hamba all!. Ühesõnaga – Estrella uutes krõpsudes on ainult kartul, päevalilleõli ja maitseained.

Päevalilleõlis, kas teadsite, 75% VÄHEM küllastunud rasvhappeid. Päevalilleõli sisaldab 50-65% linoolhapet ehk oomega-6 rasvhapet. Ta on oluline vitamiinide ja mineraalainete allikas. Sisaldab mineraalaineid nagu seleen, kaltsium, kaalium, raud, vask, fosfor, tsink, magneesiumi ja mangaan. Päevalilleõli on meeldivalt maheda maitsega. Sobib segamiseks tugevamaitseliste õlidega ja iseseisvaks kasutamiseks ka õrnamaitselistel toitudel. Ideaalne lastetoitudele, majoneesi, kastmete, värskete juurviljaga ning salatile, kirjutab bioblogi.

Aga, tegelikult tahtsin ma rääkida sellest, et uutes krüpsupakkides on sada kuldset krõpsu, päris kullast, prooviga 585 ja iga krõps on väärt umbes 450€, oleneb kullahinnast, sest see muutub ju hetkega, aga.. Kes ei tahaks võita päris kulda?

Kui Estrella selle viimase kasti meile saatis, ma oleks täiega tahtnud kõik pakid lahti rebida, et näha, kas on kulda või ei.. Meelis ütles, et saaks hea pildi – paneme basseini täis ja viskame Hedoni sinna mõnulema.

Ma ei hakanud neid pakke avama, kuigi ma tean, et need peavad vastu ka avatuna päris pikalt.. Aga neid ma küll sõpradele jagada ei raatsi, äkki annan kulla ära. Krõpsu saab vaid meil :)

Aga.. ega ma nii kade ka ei ole, et teile ei annaks. Kui võidate, siis.. 30% mulle, eks :)) ma korjan 30% blogitulu oma hoiusele… Minge Estrella kodukale ja valige oma lemmiktoode välja – kolm õnnelikku saavad endale kasti oma lemmikkrõpsu, mille Estrella neile ise kohale saadab! Jäta kommentaaridesse lemmikkrõpsu link, pane like marimelli FB lehele, sest just seal teen loosimise!

Loosimine: 6.08.2017

266 thoughts on “Krõpsudraamajätkuks – loosin välja kolm kasti Estrella krõpse!

 1. Minu lemmikud on sinised estrellad. Alati, kui kodust ära kolin, on need esimesed asjad, mida ma igatsema hakkan, sest need on lihtsalt taevalikudddd! Hea, et praegu suvepuhkuseks kodus olen ja saan neid igal isuhetkel endale hankida :)

 2. http://estrella.ee/et/chips/american-ranch/

  Seda tahaks proovida mehega (lemparit pakki miskipärast seal nimekirjas polnud või olen nii saamatu ja ei leidnud) mõnel omaette filmikal
  Lisaks tundub see nii mahe ja mõnna, et suurem laps mul nosiks hea meelega meie kõrvalt ka veidi (või siis vannitäie…)

 3. Vist peaks häbi olema, aga ei tunne ennast halva emana ning isegi ei varja seda, et minu laps sööb krõpse. Mitte küll igapäev kuid mõnikord ostame õhtul teleka ette mugimiseks ja sageli ka grillima kaasa. Kui Sul ilmus Estrella krõpsude kohta artikkel, et nad vahetasid õli välja, siis kuidagi alateadlikult sattus Estrella meile tihedamini ostukorvi. Raske valida ühte sorti, kuid meie pere meeste lemmikud on peekoniga ehk siis Estrella Smokey Bacon, nämnäm! ;)

 4. Ma isegi ei teadnud enne nende kodulehe avamist, et neid sorte nii palju on. :-O
  Igatahes, läbi aastate on lemmikuks saanud see kõige traditsioonilisemad, hapukoore ja sibulaga krõpsud: http://estrella.ee/et/chips/estrella-sourcream-onion/

  Kuigi kindlasti tahaks millalgi (loodetavasti peale suvehooaega) ära proovida honey mustard, ketchup fries ja tortilla krõpsud. Jube äge oleks, kui saaks osta mingi suure karbi, kus on sees kõiki nende sorte umbes 30 g-ne pakike. Saaks kõik sordid proovitud ja samas säilib lootus, et end täitsa lolliks ei söö neist. :D

Comments are closed.