Ole ehetega aasta aega trendidest ees

Kuidas teile meeldiks olla trendidest ees ja kanda ehteid, mida prantslannad kandsid juba aasta tagasi? See kõik on võimalik. Vaadake ainuüksi neid pilte. Pildid võtsin neiss.ee Facebooki lehelt.

Mulle kirjutas juba kevadel üks blogilugeja, kes vist on ka mu beebigrupis, et tahaks mind oma ehete showroomi külla kutsuda, tahaks mulle ehteid kinkida ja äkki lugejatelegi. No aega läks aga asja sai, paar nädalat tagasi käisimegi tal külas.

Tegemist on siis pisikese kohaga, kus on ehteid, mis tulevad Prantsusmaalt ja Itaaliast messidelt, on nö näidised ja need on aasta aega trendidest ees. See, mida esitletakse täna moelavadel jõuab teatavasti poelettidele hilinemisega. Ja mis peamine, ei pea ostma endale hirmkallist Dolce ja Gabbanat, Versacet ja Bossi, et olla trendikas. Võib tarbida ka nimetut kraami, mis on tegelik moelooja.

Ühesõnaga, seal läks silme eest natuke kirjuks küll – sallid, kõrvarõngad, sõrmused, ketid, poolvääriskivid, kuld ja hõbe segamini.

Mul oli väga raske midagi välja valida, sest ma a) ei kanna eriti ehteid b) mulle tundus, et need asjad ei sobi mulle. No näiteks, see sama omanik, tal oli seljas mingi lahe hall hõlst ja sall sobis sinna juurde nagu valatult.

Ma ju olen täiesti stiilitu inimene, ma ei oska niimoodi kombineerida. Lisaks ei ole mu stiil just ülearu naiselik. Ma olen kogu aeg selline casual. Aga sinna juurde mulle sall ei sobi.

Ehteid oli küll kõvasti ja väga ilusaid. Palju oli poolvääriskividest asju, mis maksavad paljudes kohtades hingehinda, seal olid absoluutselt mõistlike hindadega.

Näiteks hakkasid mulle silma ametüst ja vana hea roosa kvarts, oli väga lahedaid disaine (mulle meeldis üks kaelaehe mis nägi natuke välja nagu unenöopüüdja vt alumist pilti) ja ühesõnaga, ma soovitan kodulehele pilk peale visata. Valik on tõesti suur.

Hinnad on taskukohased ja pakendid imeilusad. Kui vajate kingitust, päikapikud hakkavad ju varsti käima, siis sealt saab.

Mina võtsin sealt kaasa hoopis neli komplekti – et need välja loosida. Hoidke marimelli FB lehel silm peal :) Korjan kõik loosid kokku detsembrisse, et iga päev saaks päkapikku teha :)

Ja ärge unustage siis neiss.ee e-poest parimaid palu kokku skoorida, sest tooteid ei ole topelt – see, mis meeldib, osta ära, uut ei tule.

PS! Neiss e-poes kehtib ka sooduskood tasuta kohaletoimetamisele – marimell!

PPS! Vaata kõiki meie blogile antud sooduskoode siit!

20 thoughts on “Ole ehetega aasta aega trendidest ees

 1. Mina Prantsusmaa ja Itaalia messidel muidugi ei käi, aga paljud neiss.ee ehted (sh ka Mira kaelakeed, millest üks Sulle meeldis), on saadaval ka Aliexpressis :)

  1. Hiina teebki kõiki asju ju järgi mida annab teha.. alist sai iphone x taustu ja klaase ka juba siis osta kui telefon veel müügiski polnud :) kusjuures klaas sobib nagu valatult :) ettenägelikult tellisime igaks juhuks ära.

  2. Miks peaks hiinlased vaeva nägema mingi itaalia messide näidiste hankimisega? Tunnista parem, et tõmmati nahk üle kõrvade sul seekord selle jutuga.

  3. Eks ullikestelt tulebki raha ära võtta. Üks näide ainult:
   https://www.aliexpress.com/item/Factory-Direct-Fashion-2015-New-Gold-Plated-Elegant-Flower-Crystal-Choker-Necklace-Women-Statement-necklaces-pendants/32356521608.html

   neiss lehel küsitakse selle eest 5 eurot. Aliexpressist on seda tellitud alates mai 2017 ehk siis juba pool aastat peaaegu on see seal saadaval. Mis uuest disainist ja näidiseksmeplaridest ja käsitööst siin juttu saab olla?
   Mingi näidismudelite juttu jms võib oma vanaemale ajada. Tavaline äri hiina ehetega.

  4. Aga siis need ehted ei ole ju trendidest ees, kui Aliexpress neid praegu müüb :D

 2. Minu arust on need kõik seal juba eilne päev, mida on terve ebay ja aliexpress täis.

 3. Ma ei saanud sellest lausest aru: “Kuidas teile meeldiks olla trendidest ees ja kanda ehteid, mida prantslannad kandsid juba aasta tagasi?” Kuidas saab olla samal ajal nii trendidest eest kui kanda ehteid, mida prantslannad aasta tagasi kandsid? Või miks ma peaks üleüldse tahtma kanda selliseid ehteid, mida prantslannad juba aasta tagasi kandsid? Veider lause millegi reklaamimiseks.

  1. Kahe mummuga kõrvarõngad olid moes Eestis eelmisel aastal. Meil olid need aasta juba varem müügis. Kaelavõrud on tulnud moodi Eestis umbes viimase poole aastaga. Meil olid need müügil juba pool aasta tagasi. (Hetkel on muidugi enamus ära müüdud). Messid on alati mõnevõrra oma valikuga ees! Kuna meile tulevad üksikud mudelid, millest osad ostetakse ära juba enne e-poodi jõudmist (suur valik ka kontoris), siis on valik muutuv ja ei anna täielikult ülevaadet saabunud ja moes olevatest ehetest.

 4. Aina harvemini käin siin. Ainult reklaam reklaami otsa. Kus on sinu enda ideed ja sinu enda “nägu”?

 5. Euroopa messidel osalevad üle kogu maailma erinevate riikide esindajad. Nii Euroopast, Aasiast kui ka Ameerikast. Samuti müüvad oma tooteid ebays, Aliexpressis, Amazonis jm müügiportaalides tehased üle kogu maailma ( käivad ka messidel endale kliente otsimas). Ja meie üksikud näidismudelid on samuti esindatud üle kogu maailma, on nii väikeste tehaste ja käsitöö ehteid Euroopast, kui ka suurtes tehastes valmistatud ehted üle kogu maailma (valik on pidevalt muutuv). Kindlasti on paljud ehted Aasiast (Väga suur osa maailma tootmisest toimub seal) ja saadaval ka erinevates portaalides, aga meil ei ole selle kohta ülevaadet ega kontrolli. Valik ostu tegemiseks on igal kliendil endal!

 6. Ma ei näe ka pointi osta neid ehteid nii kallilt, kui alis maksavad põhimõtteliselt samasugused kolm korda vähem

 7. Mina jagaksin natuke positiivset tagasisidet ka, tegin tellimuse 18.11 ning tänaseks on kaup juba kohal,tellisin neli kaelaehet ja pealekauba oli pakki veel lisatud tasuta kaelaehe kingituseks .Reaalselt ilusamad kui kodulehel olevatel piltidel,kvaliteedi üle ei saa samuti nuriseda. 13 € eest viis kaelaehet ,why not ? Teenindus ning paki postitamine kiire ja korralik. Minupoolt suured tänud ! :)

 8. Mina olen Neiss ehete fänn ajast, mil see Eesti tuli. Olen soetanud kõrvarõngaid, kaelaehteid, käeehteid kui ka mõne sõrmuse ning igapäevaselt kanna midagi neist. Olen isegi aliexpressist ehteid vaadanud ning ka tellinud täpselt samasuguse ehte, mida olen eelnevalt ka Neiss’st ostnud. Jah hinnavahe on, aga no kvaliteedist ei saa rääkidagi, alist sain sellise kräpi, et see lendas kohe prügikasti. Eks see ole valikute küsimus, kes tahab see tellib alist, kes tahab see ostab Eestist. :)
  Ehete suhtes ma üldjuhul eelistan toodet ennem näha ja katsuda, seega olen kõik ehted soetanud nende kontorist, lisaks neil veebilehel polegi kõike valikut üleval. :D

Comments are closed.