UPS! Mitu jõulukinki ma siis ikkagi teen?

Mõtlesin, et teen ühe kokkuvõtte ikka ka. Hea kerge ühest kohast kõike leida. Koos sooduskoodidega. Need #jõulukingiideed mis ma tegin, olid osaliselt koostöös, aga paljud olidki minu lemmikud ja mõned ideed küsisin teistelt jne. Ja lõppude lõpuks olen ma ikka seisus, kus mul on TEKKINUD paar kingitust…

Naisele, kellele meeldivad ehted (link)

See postitus oli koostöös WildWomaniga, kus panime käima ka loosi, kus üks õnnelik saab võita endale vabalt valitud ehte. Pealegi on nende e-poes alati marimelli koodiga soodukas. Aga ma soovitan pigem Foorumi keskuse poodi minna, sest vähemalt minul küll on vaja see ehe nö leida kristallide seast.

Kellele kalender, kellele märkmik (link)


Tegin suure ülevaate erinevatest (kalender)märkmikest videosse ja sealt saab kindlasti hea ülevaate kui olete mõelnud endale või sõbrale just sedalaadi kingitust teha. Paljud, kes mulle märkmikke saatsid, andsid ka sooduskoodi. Seega kes parasjagu (kalender)märkmike jahil, tasub vaadata.

Nahk, mis kestab (link)

Ei saa me üle ega ümber Von Baeri toodangust, nahast rahakottidest ja selja-reisi- ja arvutikottidest. Kui on üks firma, kes mulle väga meeldib, on see just Von Baer, tõsi, me oleme saanud neilt lugematul hulgal kingitusi, aga see ei tähenda, et ma kiidaks, et nad kestavad.. Nad kestavadki. Me oleme aastaid nende nahast tooteid (rahakotid, kaarditaskud, seljakotid) kasutanud ja no ei ole kulumise märkigi! Pealegi, on rahakotid jumala normaalse hinnaga ja sobivad kingituseks peaaegu igaühele. Mina näiteks kingin sel aastal rahakoti oma raamatupidajale :)

Sõbrannadele kindla peale minek (link)

Ma olen alati enda sõbrannadele kinkinud enda ilulemmikuid. Selle aasta absoluutne hitt vannitoas on BonMerité koorijad ja kehakreemid. Pole parata, ma olen neist natuke sõltuvuses. Viimases pakis oli kaks koorijat, mida veel nö müügis ei ole, mis on katsetamise faasis veel, et ma saaksin ka oma tagasiside anda. Jumal, ma loodan, et need peagi müügile tulevad, need kaks uut on jumalikud! Mu meelest on see nii halb, kui iga uus toode on parem kui eelmine. Kuigi turunduslikus mõttes ilmselgelt kasulik. Ja ka seal kehtib marimelli kood, mis hea sooduka annab!

Lauamängud – lastele, sõpradele, endale (link)

See on mu meelest sama kindla peale minek kui rahakott. Lauamänge on tuhat erinevat. Kui lastele sobivad mingid pallimängud, pusled ja jenga torni ladumine, siis täiskasvanutele pakuvad kindlasti pinget Monopoly, Scrabble jne. Meil näiteks on üks sõpradepaar, kelle puhul lauamäng oleks nagu rusikas silmaauku. Ainult et.. kui teie sõbrad on suured lauamängusõbrad, siis tehke nende juures nende mängudevirnast pilti, muidu kingite midagi, mis neil juba olemas on.

Konkreetselt lastele (link)

See on nö kombineeritud postitus minu lemmikutest (mida meil vaja ei ole, ala nukumajad ja mängupoed jne) ja Hedoni lemmikutest. Suurem osa neist on olnud üle aasta suht igapäevases kasutuses. Seega, ma kinnitan, hitid jäävad ikka hittideks. Lelunurga poes on ka aasta lõpuni koodiga marimell kõik täishinnaga tooted -15% ja lisaks loosivad nad jaanuaris kolmele õnnelikule ostusumma tagasi!

Pluss digitaalne jutupliiats, mille ma seal postituses unustasin mainida. Kusjuures jutupliiats.ee lehel on Hedonil omanimeline kood, mis annab 10% allahindlust! Nii äge, tal on oma kood!

Vihje meestele või hellita ennast ise (link)

Vallatuima valikuna tõin ma välja pesupoe, kust ma olen ise palju (seks)pesu ostnud. Mu lemmik on üks punane sari, mis sobib jõuludeks nagu valatult :)

Kui sul on vaja kingitust paarile (link)

Ma ei pidanud selles postituses silmas üldse seda, et peaksid kellegi “elustiilikohvrit” täiendama, vaid kui sul on mõni selline paar kes on äsja kokku kolinud, plaanib pesa punuda vms. Tõin seal välja erinevad variandid, aga ühtlasi ka Votex House’i voodipesu, mida oleme nüüd mitu aastat ise katsetanud (erinevaid kangaid) ja oleme aina enam rahul. Ka seal kehtib marimelli sooduskood!

Ja viimaks – kingi tervist (link)

Tõin selles postituses välja erinevaid ideid, mis pakette kellele võiks kinkida või miks mitte ka rullmassaaži kinkekaart kuuse alla poetada.

Kas teil on kõik kingitused juba olemas? Millal te neid tavaliselt ostate? Facebookis tehtud küsitluses, mõni aeg tagasi, selgus, et paljudel olid juba oktoobris kõik olemas ja ainult pakkimisevaev ootas ees. 

Minust: ma ju lubasin, et kingitusi ma ei tee, et ainult lastele. Nii suures plaanis ongi. Lastekingitused, Hedonile kaks kingitust ja mul tekkis lihtsalt kingitus ühele sõpradepaarile. Ja nüüd ma olengi, et kui mul ühele on, siis peaks teistele ka ju tegema.. Jah? Ei?

One thought on “UPS! Mitu jõulukinki ma siis ikkagi teen?

  1. Mis värdjalik mitmuse vorm on eesti keeles “jõulukingiidee’d”? Väga piinlik lugeda. Suunamudijad võiksid lugejale ikka positiivses mõttes eeskujuks olla.

Comments are closed.