Pärnu koostööd teretulnud

Mis suvi see on kui Pärnus ei käi, eks? Kuna meil tekkis selle Lätitripiga mingi seosetu “I am so sorry to say, but due to unexpected technical reasons, we must cancel your visit next week..” siis panin kogu selle Läti asja pausile ja teeme selle kunagi hiljem või järgmisel suvel. Ähijärvele lähme augusti keskel, sest võitu ei saa ju kasutamata jätta, aga asendame Läti Pärnuga. Asi seegi, eks.

Igal sajal juhul, surfasin ma Airbnb‘s ringi ja otsisin kohta, kus Pärnus olla. Ma leidsin mingi täiega laheda kaluriküla vms, Sauga jõe ääres, kus saab suures telgis ööbida, väliköögis kokata. Aga Meelis ütleb, et võime seal olla ühe öö ja teise öö tahaks kesklinnas olla. Samas tahaks midagi ägedat siis juba. Hotelli ei taha, see on igav. Tahaks mingit lahedat korterit, aga tundub, et praegu pole Airbnbs midagi head alles. Siis Meelis ütleski, et blogi – küsi, kus keegi on ööbinud ja las soovitavad ja äkki üldse keegi tahab koostööd teha.

Seega, ootame hea meelega soovitusi, kus Pärnus kesklinnas mõni lahe korter on, kus me pesitseda võiksime. Kas keegi seal Kaluri külas on ka käinud, on seal Hedoniga midagi teha ka? Ma saan aru, et see selline mõnus puhkus jõekaldal pigem. Ja et saan ise kala püüda ja lasta seda endale küpsetada. Või siis ise väliköögis kokata, mis tundub ka lahe. Ma usun, et ühe öö oleme seal, aga teise öö tahaks siis linnaglamuuri :)

Mis me Pärnus teeme?

Mis seal ikka teha, läheks randa ja Steffi ja saaks sõbrannaga kokku ja lapsed saavad mängida ja.. ma arvan, et seal kalurikülas oleks vahva küll karjaga olla, lõkkel suppi keeta ja öösel tähistaevast vaadata.

Sellessuhtes, et tahaks niisama olla, ilma mingi megaprogrammita, et oleks lihtsalt mõnus ja lahe olla.

Ühtlasi on 11.08 ka Augustiunetus, millest me ilmselt üle ega ümber ei saa. Hmm.. äkki sellepärast polegi midagi head alles seal Airbnbs?

Igaljuhul, võite soovitada ka tegevusi Pärnus, mis sobiks lastega koos tegemiseks, avastamiseks.. Soovitage üheõhtu kohvikuid Augustiunetuse ajal ja.. Kohti, kus ööbida :)

Muud polegi, näeme Pärnus!

6 thoughts on “Pärnu koostööd teretulnud

  1. Valgerannas kämpingusse,sealt saab jalutada randa ja selline üli mõnus kohake. Minizoo näiteks,saate usse katsuda. Õhtumelu kindlasti, Rüütli tänav ja rannapromenaad. Veiseid minge ka randa vaatama.

  2. Ma soovitaks rattad rentida, kui linnas ööbite. Rattaga jõuate jõe äärde tiirule, sealt läbi jahisadama randa ja saate niisama ringi kruiisida ja kulgeda suvises Pärnu linnas. Hedonile soovitan kas ranna mänguväljakut, kus on muidugi suvel väga palju rahvast või vallikääru aasal olev mängupark.

    1. Ma soovitan ka rattaid, super mõnus ringi sôita ja näeb palju- jôe äärne promenaad, erinevad pargid, mänguväljakud, mere äärne promenaad jne. Lapsele rentisime ratta käru, kuhu sai kaasa pakkida ka kogu päevaks vahaliku kraami :) ööbisime rahulikus ülejôe piirkonnas armsas Crispin külaliskorteris, mida soovitan ka

  3. Soovitan nautida massaažikeskuse võimalusi. Qking Massaaži-ja Teraapiakeskus. Tehakse ka lastemassaaži.

Comments are closed.