See pole võimalik! OMFG!

Saate aru, mul käis just kuller ja ma olen šokis. Heas mõttes, õnneks! Ma nägin kulleri käes Villeroy&Bochi kotti ja mu esimene mõte oli “kuradi, Meelis!”. Ma ei julgend seda pakki lahtigi teha.. Tegin kiirelt uduse pildi ja saatsin Meelisele, et OMFG!

Vaatasin siis kaarti, selgus, et huuuh, pole Meeliselt, vaid hoopis Lartusi kodu- ja sisustuspoest. Huvitav, kas nad loevad mu blogi. Ilmselt loevad, sest ma olen mitu nädalat nutnud, kuidas ma tahan seda jõuluserviisi ja ei raatsi osta. No nüüd on mul killuke sellest olemas.

Ma panin storysse ka, et nüüd pole probleemigi juurde osta täishinnaga tooteid, sest.. kui pooled on kingituseks, siis ongi ju poole hinnaga :)

Ma olen lihtsalt nii omfg, oma emotsioonidega, et mul on raske oma tundeid sõnadesse panna. Ma hüppaks katuselt lumehange kui katus nii kõrgel poleks ja lumehang pehme oleks. Nagu niiii õnnelik! Nagu.. ma ei tea, väike laps kommipaki üle.

Igaljuhul, nüüd ootan palgapäeva ja ostan need punased ja valged taldrikud rohelistele mis sain lisaks ja.. serviis koos. Ja see on tõesti selline asi, mida minu meelest lapsele edasi pärandada. Ma loodan, et Hedon on minumasti ja oskab hinnata ka, et üks äge serviis peabki vastu aastaid ja on traditsioonidega ja..

Meil küll maal on tädi juures mingid serviisid ja asjad vanaemast alles ja nii mõnus on jõulude ajal mingitelt kindlatelt nõudelt süüa ja.. nii armas traditsioon.

Ühesõnaga, ma lähen tantsin nüüd veits edasi mööda tuba, teen tööd edasi ja olen happy puppy veits aega :)

Aitäh, Lartusi, sellise super armsa üllatuse eest! PS! Kui keegi mõtleb veel, mida mulle jõuluks, sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks, mille iganes puhul kinkida, siis… ükskõik mida Toy’s Delight sarjast on teretulnud. Eriti lemmik on see serveerimiskausside vaagen. Või ükskõik milline vaagen.. Ühesõnaga, ma nüüd olen vait ja ei ütle, mida ma kõike tahan, sest ma tahaks kõike. Ma elaks ilmselt hea meelega VB nõude keskel (one day I will!) ja magaks kausid kaisus.

9 thoughts on “See pole võimalik! OMFG!

 1. Mulle ka see Toy’s sari tohutult meeldib. Üldse Villeroy üks mu lemmikutest.

  Vägev üllatus ikka

 2. Ma küsiks, et kus sul tuli armastus Villeroy & Bochi nõude vastu? Milline oli esimene toode, mille kas siis ise ostsid või kingiti?

  1. Issand, ma ei mäletagi, millal see tuli.. Kunagi ammmmmu-ammu nägin kuskil neid New Wave sarja kruuse ja armusin. Siis teadsin, et kunagi tahan neid. Esimese asjana saabusid me koju noad-kahvlid, mis mu ema omal ajal ostis ja ma nö päranduseks endale sain kui ta ära suri. Sellest järgmisena ostsin ma espresso serviisi. Sealt edasi tavalised praetaldikud mingi Rimi kleepsukampaania ajal. Sealt edasi hakkasid tulema need kruusid, aga hoopis riikide järgi, palusin endale sünnipäevaks kinkida. Kaks ostsin ise suvel Soomest. Berliini oma ei hakanud vedama, kuigi oli nõks soodsam kui siin.. Nüüd tulid talvekollektsiooni omad. Vaiskelt täieneb :)

   Vaata, siin olen ka bloginud: https://marimell.eu/sisustuspostitus-kui-palju-maksavad-lauanoud/

 3. Väga lahe!
  Ma lähen kevadel Roermondi outletija ostan sealt kogu komplekti, eelmine aasta olid jõulunõude hinnad 7-19€ ja kahjuks kohvris polnud ruumi :(

 4. Olen selline vaikne lugeja teie blogis, kuid nüüd tõesti ei saa vakka olla – lihtsalt nii hea meel on sinu üle :)
  Endalgi käisid kõhust liblikad läbi, kui lugesin, kuidas kellegi suur unistus reaalsuseks sai :) . Rõõmustan koos sinuga, ilusat saabuvat jõuluaega teie perele!!!

Comments are closed.