Silt / pank

Oma kodu – eesmärke on vaja

Jep, vana hea oma kodu teema. Ma ütlen ausalt, ma käisin Perekoolis ja nad ikka ei saa seal üle, et kuidas me ühe inimese palga eest reisida saame, mulli ostame, autoliisingut maksame ja sealjuures elame üürikas. Nagu Merily Timmer viimases laivis ütles – see kõik saab olema raske ja keeruline ja oma kodu näeb ta...LOE EDASI

#omakodu: lugu sellest, kuidas ma peaaegu maja ostsin

Teate, ma leidsin vahepeal maja, mida osta. Ma olin päris tõsiselt paarituhande euro kaugusel laenu võtmisest. Tallinna piirist ca 15km kaugusel. Väike, aga nunnu. Aiamajaga, millest saaks teha fotostuudio, laste mängumaja või mida iganes, endale kasvõi kontori. Hooviga! Hedoni parima sõbra lähedal. Olgem ausad, kes osta tahavad, siis praegu on hea hetk tegelikult veidi oodata...LOE EDASI

Fu*k, kõik lihtsalt nöörivad

Avastasin mingi päev, et mul on arvelt 6€ maha läinud kuna ma võtsin sularaha välja. Ma olin mingi whatafak nagu. Saate aru, aasta säästuhunt hakkas nüüd veidi oma kontot skrollima.. Ma olen see aasta maksnud 53,35€ pangale selle eest, et ma olen raha välja võtnud, VÄLISMAAL KAARDIGA MAKSNUD. Nagu nalja teete? Ma lihtsalt olen viimase...LOE EDASI

Tahate teada, mida pank meile pakkus?

29ndal mail kui ma tegin postituse, et mulle tundub, et oma maja ei olegi nii ebareaalne, tuli nii palju kommentaare, et tegin panka laenutaotluse. Võtsin aluseks mingi suvalise 62K maja Tallinnast 13km kaugusel. Lihtsalt, et nö testida, saada panka löögile ja natuke aimu, millised on meie reaalsed võimalused hetkel ja mida teha, et need oleksid...LOE EDASI

Kurat, see oma maja polegi nii ebareaalne

Mõtlesin täna, et uurin pangast, mis mu võimalused üldse oleksid. Tegin seda viimati siis kui ma rase olin.. Ups, tahtsin praegu linkida seda lugu ja käisime seal hoopis 2016 aastal.  Kirjutasin sellest siin. Väljavõte 2016 aasta postitusest See konkreetne laenuhaldur soovitaski, et mingu siis Meelis lisatööle (miinuseks see, et oleme veel vähem koos) ja võtkugi...LOE EDASI

SEB ajas reisil ikka megakettasse

Vahetult enne reisi käisin ma pangas, et igaks sajaks juhuks oma kaardilimiite suurendada. Tais seisin ikka silmitsi olukorraga nagu pangakonto oleks tühi! Panin päevaseks limiidiks 2000€! Ekstra käisin seda pangas muutmas, sest netipangas ja telefoniteel ei tehta midagi. Okei! Kuna ma sain ka kindlustuse jaoks mõeldud krediitkaardi, siis algne plaan oli seda mitte kasutada… Hakkasin...LOE EDASI
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://marimell.eu 300 0