Kes käib ühiskasutatavates WC-des s*tal?

Ma üritan nii palju kui võimalik ühis WCdes käimist vältida. Ja kohe kindlasti väldin ma seal number kahe tegemist. Mul õnneks on seedimine korras, käin WCs suht kella peale, kodus ja hommikuti. Aga noh, neid kes ikka käivad, neid ikka jagub. Ja üsna tihti on mul tulnud kogeda täiss*tutud potti. Üldse on mulle arusaamatu, kuidas naiste WCs näiteks prill-laud täis lastud on. Mis teete seal? Püstijalu lasete, et äkki läheb potti ka?

Aga miks täna selline teema, siis põhjus on lihtne. Enne kui me Tai reisile läksime, palus üks firma mul teha endast pilt, kus mul on vissis nägu, nagu keegi oleks just toa täis s*ttunud.

Kui päris aus olla, siis olime reisil, olin selle teema juba peaaegu unustanud. Tulime tagasi, ükspäev nägin telekast WC värskendaja reklaami ja siis mulle meenus, et oot, nad tahtsid ju minuga ka koostööd teha, küsisid veel seda pilti, et ma teeksin.. Paar päeva tagasi tuligi kauaoodatud pakk. Hedon muidugi kilkas jälle rõõmust, “kuller käis ja mulle tuli pakk”. No lasin tal siis seda avada, esimese asjana hammustas ta apelsini…

Lõpptulemus oli see, et koos toodetega saadeti mulle ka karikatuur ja juhend…

Mu meelest täiega naljakas lahendus. Aga kui nüüd tootest endast rääkida, siis on ta mõeldud käekotis kaasas kandmiseks, et ühis WC’s sinust lilled ja liblikad maha jääksid. Mul seda selleks otstarbeks vaja ei lähe. Nagu ma ütlesin, väldin ma neid kohti ja üldse, mul suht linnuseedimine, käib kella pealt nagu päevad :D

Samas, nüüd pühad tulemas, ma ei tea kuidas teil, meil on kombeks suguvõsaga kokku saada ja mune koksida… Siis hea vist kotti pista, äkki läheb vaja.

Kui tavaliselt öeldakse, et ära seda kodus proovi, siis mina just kodus seda proovisingi. Pihustasin viis sutsakat potti ja… ütleme nii, et kui teile meeldib lillede ja liblikate keskel istuda, siis sobib see väga hästi. Ma juba kujutan ette, kuidas Hedon tahab neid tooteid kasutama hakata, sest..

Mäletate, meil oli probleemiks üks sõna – s*tahais. See kadus Hedoni sõnavarast koos Egiptuse reisiga (meil igal reisil on mingi loobumine – Odessa reisil loobus piimapudelist, Türgi reisil loobus mähkmetest, Egiptusesse jäi hais…). Ta ütlebki nüüd kakahais või peeruhais. Ja kui ta WCs käib, siis alati tahab äratulles õhuvärskendajat lasta.

Kuna ta hetkel käib meil nii suure kui väikese poti peal vaheldumisi, siis ma arvan, et selle V.I.Poo tootega õnnestub ta kohe suurele potile käima panna, sest kui enne saab midagi sinna lasta (see ei käi väiksesse potti!), siis ma usun, et nalja nabani ja kakahaisu ei kuskil.

Olete juba proovinud neid tooteid? Millises lõhnas teile kõige enam istuda meeldib? Ja mis peamine, kas ühisWCdes käite?

#KOOSTÖÖ

32 Comments

 1. Vihkan ühiseid vetse, noo jubedamat kohta annab otsida, aga eks hädaga tuleb kasutada, nr 2 jääb siiski koduseinte vahele. Tootest, käisime kinos ja seal nägin seda reklaami esimest korda, see oli kuidagi nii jabur, et ei taha soetada Kui poleks reklaami näinud ja Su blogist lugenud, oleks vb poes silmates isegi katsetanud.

  1. Teie, vanad ‘seks on naturaalne, miks ma ei või sellest rääkida’, olete nüüd järsku sitahaisu koha pealt pirtsakad? Kas sital kaimine ei ole sama naturaalne kui seks? Tänaval seksida kõlbab aga häda korral avalikus kohas sital ei või käia, kuna keegi tunneb ehk lõhna?

   Aaaa õigus, reklaami eest ju makstakse teile, muidugi peab oma põhimõtteid muutma kohe.

  2. Eehm, jah, me kõik s*tume, ma ei väidagi muud. Aga s*tahais on räme :D Ja ma ei tea, kas sa loo ka läbi lugesid, või ohid siin ainult peakirja peale :D

  3. lugesin loo läbi, kus sa rääkisid täpselt sama – ei käi avalikus kohas sital. mu kommentaar ju käib selle kohta..

 2. Mu meelest ei ole see alati aint sinu enda hädadega seotud vaid peale kedagi kolmandat minnes.. on ka hea paar surakat lasta, et endal inimesemoodi tunne oleks toda nr 1 häda teha :D Ja virisejaid leidub alati, kellele ei sobi reklaamid telekas, kinos, blogis. Kahju, et vingumise vastu mingit spreid välja mõeldud ei ole…

 3. Käin ühisvetsus nr.2-l. Eilegi käisin ja peale tegu nühkisin MaXima vetsupotigi veel harjaga puhtaks. Minu arust on see loogiline, et enda järelt koristatakse Mis nüüd kodu wc-sse puutub, siis mul ei olegi oma isiklikku wc-d, vaid naabrimemmega kahepeale ja enne, kui ma siia majja kolisin, oli tal vetsu juba ostetud aerosoolpudel värskendajat. Sinu reklaamitud toodet ei ole varem kohanud ja arvan, et ma vist ei hakkaks seda käekotti ostma, et ühiskemmerguid värskendada. :D
  Mul seedimisega nii ja naa. Mõnikord käin nr. kahel ainult korra nädalas ja seekord juhtus nii, et oli vaja just siis minna, kui poes käisin. :D

  1. Korra nädalas? Kuidas sa elada saad, ära ei sure selle puhituse ja raske tunde kätte?

  2. Siiamaani olen elus ja peaaegu juba 50 aastaseks saanud. :D Mul on tegelikult lapsest saati kõhukinnisusega probleeme ja näiteks sellistes ühiskasutatavates wc-des, kus kabiini ei olnud või kabiinil ust ees ei olnud ja rahvas ootab järjekorras ma üldse asjatada ei saanud (Nõukaajal olid sellised ühiskasutatavad vetsud). Ei ole mul mingit puhitust ega rasket tunnet. Kui raske tunne tekib, siis see ongi märgiks, et aeg vetsu minna. :D Ju ma ei söö nii palju ja tihti, pole vajadust end tihti kergendada. Ja see “kord nädalas” on öeldud keskmiselt, sest mõnikord ei käi niigi tihti. :D

  3. Jaapanis on täitsa tavaline kontorites, et isegi seinu pole peldiku kabiinidel, ustest rääkimata. Istud reas oma nr 2ga ja arutad kolleegidega nagu siin suitsunurgas tavaks on. Ma alguses käisin mitmeid korruseid läbi, et normaalne peldik leida aga lõpuks loobusin, ei saa oodata, kui “kodumaa kutsub”.

 4. Skaudijuhina võin soovitada kuidas sama probleem lahendada tasuta. Peale sittumist põletage kempsus üks tikk ja haisu pole.

  1. Hah, mis selles postituses siis nüüd nii erilist on? Tegin pilti endast, kus mul vissis nägu peas ja kirjutan sellest, mida kõik teevad. Tõesti, raha nimel, mida iganes :D

 5. Eks aegajalt ikka “külastan” avalike käimlaid, mis parata noh :)
  Aga ei… nr2 ma üldiselt jätan koju.
  “Elamuse” sain kord Solarise naiste wc-s , kui reaalselt oli keegi poti kõrvale maha oma häda teinud.. Põrandale! Naisterahvas! Ma päriselt tahaks seda looma näha, kes sedasi käitub. Ma ei kujuta ette milline võib sellise inimese kodu küll välja näha.
  Sama kiirelt, kui ma sinna sisenesin.. ma ka väljusin öökides… Pärast mind veel samamoodi teised naised.
  Mind kohe huvitaks sellise naise mõttemaailm sel hetkel, kui ta otsustas põrandale end kergendada…
  Aga rõve jah, et mõned naised sellised põrsad on… Olen näinud “kunsti” seina peal (nii punast, kui pruuni… öhhhh… ), poti ääre peal…
  Kahjuks endine töökaaslane , naisterahvas , oli samasugune… Ei valeta, kui ütlen, et tagant tuli sellise turboga, et ka sein ja põrand oli täis… Ja ta ei koristanud seda ära! Teine töökaaslane oksendas seda nähes… Sundisime pasandaja selle jama ära koristama – ta veel tundis, et me kiusame teda.

  1. Miks see nii rõhutamist väärt on, et tegu naisega on? Väga rõve küll jah, aga sama rõve oleks see siis olnud, kui mees oleks sellega hakkama saanud :D

  2. Kas tõesti mehe situtud sitahunnik põrandale on normaalsem võI? :O:O Oh jah. Ära hakkab tüütama see naised ja peab igal pool liblikad ja lillelõhn olema. Miks? Sitahais on sitahais ja see on küll mõlema soo puhul rõve. Sellist spreid ma aga endale küll ei ostaks selle pärast et hakata avalikke vetsusid lõhnastama. Sital käin ma päevas mitu korda. seedimine on nii kiire tõenäoliselt et käib megalt hästi läbi ja tühjendan ennast suht tihti. Ei ole mingit foobiat avalike vetsude suhtes, lähen sest nigunii loodus kutsub tihemini kui ainult kodus käimiseks vaja oleks. Kui nr 2 teen siis seinasid täis ei lase ja kui jääbki mingi jälg potti siis puhastan ära.

 6. See reklaam tuletas seda meelde, et meil kooliajal oli igavesti vinge keemiaõpetaja ja tema andis ka noortele omalt poolt tarkusetera kaasa, et kui noored üksteise juures ööbimas käivad ja ei taha nr 2 teha, sest noh, siis on veel ainult ükssarved ja vikerkaared, siis tasub alati pisike eeterliku õli pudelike kaasas kanda, et samamoodi enne tilgake potti ja õlikiht ei lase haisul veest välja auruda :D

 7. Kõige rämedam hais on selline “parfüümi” hais ja s*tahais kokku! :D Ükski värskendaja ju seda haisu tegelikult ära ei võta, teeb sellest lihtsalt veel rõvedama odööri.

  1. Proovi seda VIPOOd, see võtab. Päriselt ka. Mitte, et mulle selles haisus istuda meeldiks. Aga 10x parem ka 2h hiljem WCsse minna kui pärast wcs käimist mingit asja õhku lasta, siis see seguneb kuidagi rõvedaks. Aga see vipoo on kohe potis ja reaalselt sealt ei tule haisu välja. Proovi.

 8. Aga mis siis teha, kui ikka väljaspool kodu häda peal on? Peaks kinni hoidma või? Põõsasse kuskile ronima? Ühisvetsud on ebameeldivad muidugi, aga kui ikkahäda on, siis saab oma asjad viisakalt ikka ära aetud. Inimesed ise teevad need ühisvetsud veelgi ebameeldivamaks. Paljud vb pelgavad prilllauale istuda, siis sihivadki umbropsu potti? Või on sattunud mingi viimase hetke inimene, kelle häda ei andnud enam kuidagi oodata? Saksamaal olen näinud lahedaid ühiskäimlaid, kus on isepuhastuv prilllaua süsteem, keerleb ringi peale ja saab enne uut hädalist puhtaks.
  Mingit lillelõhnalist jura ei poolda. Maailmas on niigi palju prahti ja mõttetusi. Seda veel mingi lillelõhnalise juraga juurde toota… Ma pole igatahes sihtgrupp. Eks need haisud pole muidugi meeldivad jah, aga pole nagu mingi eluline probleem mu jaoks.

 9. Kui ma seda reklaami esimest korda nägin, siis mu reaktsoon oli WHAT THE FUCK! For real- kas sittumisest tehakse nyyd mingi häbiasi?!?! Ehk peaksime me kõik olema nagu Põhja-Korea suur liider, kes ei situ, sest ta teeb nii palju (mõtte)tööd, et kulutab kogu energia ära ning jääke (fekaale) ei teki?!?! Täielik valehäbi mu arust.

 10. Olen ostnud ja kiidan. Kahjuks, olles tootega tuttav, lugedes Sinu postitust ma seda kindlasti ostma ei hakkaks sest jääb mulje nagu oleks tegu järjekordse õhuvärskendajaga millega mööda kaubanduskeskuste vetse joosta. (Ja ma vihkan WC värskendajat sest need ei tee muud kui segunevad s*haisuga ja tekitavad mingi lämmatava kompoti). Kellegi varasemast kommentaarist ja Sinu vastusest sellele saab asjast palju parema ettekujutuse. Toode tekitab vette õlikihi millest mitte mingi “paksem” hais õhku üldse ei pääsegi. Ehk et käid nr2 tegemas ja sellest ei saa mitte keegi aru sest õhk on sama puhas kui enne tegutsemist. Ja ma kasutan seda just üksi kodus olles või sõpradel külas sest noh, just seal on imelik kui pärast sind astub keegi sinust maha jäänud paksu õhuga WCsse….

 11. Miks te oma blogipostituste tingimused nii detailselt kõik oma e-poodi kirja panite?
  Kõik see jutt: “- blogija jagab blogipostitust ilmumise järgselt ka mujal sotsiaalmeedia kanalites (Instagram ja Facebook) -blogi omanik viitab postituse sisus koostööle
  blogi omanikul on õigus teenuse osutamisest keelduda, kui see on vastuolus tema põhimõtetega jne”.
  Väga tore, aga nüüd on kõigil nii naljakas jälgida, kuidas te peldikulõhnastajaid jms nii püüdlikult oma etiketi järgi igal pool reklaamite :D Läbipaistvus on tervitatav, aga päris alasti ei maksa ka end kiskuda :D

  1. Haha, see reklaampostituse pakkumine on eelmise aasta mingist black fridayst seal üleval, kui selle nalja pärast müüki panin, et vaataks, kas keegi ostab ka :)

   Ja mul hea meel, kui suudan inimesed naerma panna. Naer on terviseks.

   Üldiselt on mul ikkagi iga koostöö puhul erinevad tingumused ja selle konkreetse kirjelduse järgi, olen teinud ÜHE koostöö.

Comments are closed.