Kes on EBA 2016 koostööparnerid?

Täpselt kaks päeva on veel aega oma lemmikblogidele hääli anda. Saad seda teha siin! Siis on hääletustulemused lukus ja aeg hakata diplomeid kirjutama. Seniks aga räägin teile meie koostööpartneritest.

Eesti blogiauhinnad on suuresti sponsorite toel tehtud üritus. Mingit eelarvet mul endal selle jaoks pole. Kui esimesel aastal maksin ma omast taskust peale, siis sel aastal võtsin kohe selle sihiku, et ma ise maksma ei peaks, ja olgu sponsor kas või õhupallidel ja söökidel-jookidel.

Nii tegingi ma endale listi, mida mul vaja on ja hakkasin järjest otsima sponsoreid, kes need kulud kataks. Sponsor on üldse kuidagi nõme sõna, mu meelest koostööpartner kõlab paremini, sest oleme ju üksteisele kasulikud.

Valikus oli mitu erinevat kohta, aga võitis see, kes tegi parima pakkumise ehk minu jaoks soodsama. Koht-söögid-joogid = mulle sobilik hind. Teine variant mis oli kaalukausil oleks tähendanud küll samasuurt rendihinda, aga siis oleks kõik muu (söögid-joogid) pidanud eraldi sebima. Tundus lihtsam vähem sebida ja koostööpartnerite nimekirja mitte kilomeetriseks ajada.

Siinkohal tänan meie üht suurt koostööpartnerit, kelleks on kohvik Wabadus, ühtlasi tänan ka kinnisvarafirmasid Remax ja Epicenter, kes nö maksavad selle lõbu Wabaduses kinni. Järgmiseks oli joogimure – seal tuli appi Saku Õlletehas. Siit ka küsimus, kas õlu või siider, vesi või limonaad? Ehk mida eelistaksid kõige meelsamini oma laualt leida?

Loomulikult tahtsin ma pakkuda head meelelahutust, paraku jääb üks esineja ruumipuuduse tõttu sel korral mängust välja, aga esinejata meie õhtu ei jää. Laulma tuleb superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud, aastaid menuka taustalauljana säranud ja oma bändiga Nion rahva südameid vallutanud Keit Triisa!

Järgmiseks – veel natuke meelelahutust. Mul on nii hea meel, et Avon on nõus oma tublid ja kiired küünemeistrid lauaga kohale saatma, et teile saaks teha sel õhtul kõige khuulimad küüned ever. Ja veel parem meel on mul selle üle, et Blanx toetab säravaid naeratusi ja photoboothi!

Lisaks sellele saab laual mekkida maailma parimaid kuivatatud seemneleibasid Fazerilt ja Valio juuste. Premia saadab meile terve külmutuskapi täie jäätist! Wuhhuu!

Kui me aga tuleme kategooriate sponsorite juurde, siis kui aus olla – osadele kategooriatele oli keeruline koostööpartnerit leida, sest ma olin võtnud endale kinnisideeks, et ma ei taha suvalist tilu-lilu, vaid ikka konkreetseid ja vajalikke asju… Lõpuks lahenes kõik justkui imeväel ja kõik koostööpartnerid said leitud.

Alljärgnevalt tulevad koostööpartnerid nende leidmise järjekorras :)

Poliitblogide eest hoolitseb raseerija.ee, kellega minul on varasemalt olnud koostöö ühe eriti khuuli raseerimiskomplekti raames, mille kinkisin Meelisele sünnipäevaks koos puidust lipsu ja reisiga. Meelise arvustustuse leiab siit!

2S8A2505

Elublogide eest hoolitseb HairFreekellega ma olen ise samamoodi koostööd teinud. Testisin nende fotoepilaatorit, mis tõesti-tõesti – toimis. Nüüd on mul üks väike epilaator, millega ma mõnikord üksikuid karvu eemaldan. Elu on lill (loe karvavaba!). Minu kogemusest saab lugeda siit!

IMG_0164

Pere-ja beebiblogide eesti hoolitseb Pesutark.eekes pakkus mulle samuti kunagi koostööd, aga ma keeldusin nende imelisest pakkumisest ise mitte pesu pesta, sel lihtsal põhjusel, et mul on kodus pesumasin-kuivati (loe siit!) ja mulle meeldib pesu pesta siis kui selleks tuhin peale tuleb, mitte korjata endale mingit megahunnikut ja siis kuskile saata. Olen seda teenust kasutanud küll, varem kui Kakumäel elasin ja nö tarbimine suurem oli vms. Voodilinu ja tekke-patju oli küll mugav pesumajja saata. Igaljuhul, Pesutark hoolitseb selle eest, et pereblogi võitja saaks rohkem aega lastega veeta ja mitte pesu pesta :)

Fotoblogide eest hoolitseb minuprint.comkellega mul taaskord on olnud imeline kogemus, sellest saab lugeda siit! Mulle meeldisid tookord nende soodsad hinnad ja väga head lahendused. Kuigi erinevatelt printimislehtedelt leiab peamiselt tüüpmõõdud, siis neilt (usun et ka mujalt, aga kallimalt), saab täitsa oma soovidele vastava suuruse lasta printida. Palju õnne juba ette tänavusele fotoblogi võitjale, sest teda ootab ees ikka ülivinge kingitus!

Videoblogide eest hoolitseb Nikonpolnud nagu küsimustki, kes peaks olema selle kategooria koostööpartner. Eelmisel aastal olid nad samuti meil abiks ja täiesti normaalne käik oli nende poole pöörduda ka sel aastal.

Ilublogijad hoiab ilusana Dermosilkelle kingitus jõudis just paar päeva tagasi minuni ja wau!!! See on awsome! Kui ma sellise kingituse saaks, siis ma oleks ikka megasillas. Loodetavasti on seda ka võitja. Dermosiliga seob mind juba kaheaastane koostöö igal talvel – nimelt olen ma kaks aastat järjest loosinud iga päev detsembris välja ühele inimesele tema enda valitud toote Dermoshopist! Olen üsna kindel, et teen ka seda sellel talvel. Nagu ka marimelli jõulupaki, mis on väga populaarne olnud :) Lugeda saab siit!

Moeblogide eest hoolitseb Ülemiste keskus, kus on kümneid poode, kust endale sobilikku kraami soetada. See on üks suurim ja kaasaegseim keskus, mis meil siin hetkel on. Näiteks käisin ma ise eile just Ülemistes, et hüpata läbi SportsDirectist ja osta Hedonile sandaalid. Millalgi peaks SD pood avatama ka Kristiines, siis vähe lähemal käia. Aga Ülemistes meeldib mulle alati käia nii, et on palju aega – seal astun ma pea igasse teise poodi sisse ja tšekkan mida põnevat pakutakse.

2S8A6953
megamugavad ja kerged ja mõnusad :)

DIY blogide eest hoolitseb Annie Ene Design Studio, kelle kingitusest ma veel rääkida ei saa, aga ühele isetegijale on see kindlasti väärt auhind ja põnev kogemus.

Aiandusblogide eest hoolitseb Fiskarstäiesti uus kategooria peab saama väärika auhinna ja ilmselgelt suudab seda pakkuda ülemaailmne juhtiv kodu-, aia- ja vabaajatööriistade tarnija.

Haridusblogide eesti hoolitseb Fazersest me teame isegi, et just šokolaad hoiab meele erksana. Mis aga täpselt kingituseks on, selgub juba kohapeal. Fazeri äriidee on olnud edukas rohkem kui 100 aastat ning pisikesest kondiitriärist on välja kasvanud rahvusvaheline kontsern.

Kokkamisblogide eest hoolitseb Gemoss.eekes muu kui minu lemmikpood Tallinnas, eksole? Kusjuures, olgu öeldud, et meie koostöö Gemossiga kasvab aina suuremaks ja sügisest tahan käivitada ühe laheda projekti, et ka kõik blogilugejad sellest osa saaksid. Ehk et kui sa pole siiani Gemossi jõudnud, siis sügisel saad sinna koos minuga minna. Stay tuned!

Arvamusblogide eest hoolitseb All Green Bagskelle autorehvist kotti ei suuda ma enam sõnaotsesesmõttes käest panna. See on mul lihtsalt nii lemmik, et paha hakkab. Kirjutasin oma kogemusest ja kottidest siin!

allgreenbags2

Kultuuriblogide eest hoolitseb Teletornmis on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Olen ise käinud nii vanas kui uues Teletornis ja kultuuriblogi võitjal avaneb samuti võimalus seda imelist kohta külastada. Kui ta on seal varem käinud, siis mitte sellisel moel :)

Noorukiteblogide eest hoolitseb Exit Room, kusjuures sellega on üks väga naljakas seik. Kui ma neile kirjutasin ja uurisin, kas nad oleksid nõus tulema selle kategooria koostööpartneriks, siis vastu tuli megapikk kiri, täis tuhandeid nõudmisi, all nimi, mis tundus tuttav. Mõtlesin, et nojah, ilmselt mingi nimekaim. Kuniks mu Facebookis lõi lahti ühe Austraalias kohtutud tüdruku chati aken – noh, kas teeme koostööd. Ühesõnaga, meeldiv taaskohtumine ja hea meel on teha noorukiteblogi võitjale headmeelt just nende teenustega.

Spordiblogide eest hoolitseb Sportlandnagu ka eelmisel aastal. Polnud küsimustki, kelle poole pöörduda. Kuna lõime tervise, kaalu ja spordi lahku, siis tervise- ja kaalulangetusblogi sponsoriks on Rademar.

Raamatublogide eest hoolitseb Fabulamis on uus e-raamatute äpp, kus fikseeritud kuutasu eest võimalus lugeda nii palju kui jaksate. Pakutakse eesti- ja muukeelseid raamatuid ning peagi lisanduvad ka audioraamatud. Rakendus inspireerib jagama loetu kohta arvustusi, hinnanguid ja tsitaate läbi Facebooki, Messengeri, Twitteri või e-maili. Enam ei pea e-raamatuid alla laadima vaid piisab kui külastate App Store’i või Google Play poodi ja laete äpi enda iPhone’i, iPadi või Androidi. Tänu koostööle blogijatega, kes kirjutavad huvitavaid raamatuarvustusi, loodab Fabula eestlaste lugemust tõsta, et rohkem inimesi kombineeriks paberraamatuid ja e-raamatuid. Kui juba kõike saab tänapäeval subscribida, siis miks mitte ka kirjandust ja emotsioone, et oleks kohe taskust võtta!

Remondi- ja sisustusblogide eest hoolitseb Vivacolor, täpselt samamoodi nagu ka eelmisel aastal. Vivacolor toetab noorte loomeinimeste tegevust nii Eestis kui mujal. Nagu nad ise ütlevad – Sa ei pea ehitama oma Unistuste Kodu valmis üheainsa päevaga. Alusta ühe seina värvimisest, mis tõstab sinu tuju. Hea tuju muudab kogu maailma. Sa võid jõuda kaugele, kuigi alustad vaid ühest seinast. Meie missioon on teha see teekond Sinu jaoks lihtsaks.

Reisiblogide eest hoolitseb Seesam kindlustus, mul on kindlustuse jutte teile rääkida küll ja veel. Lihtsalt pole jõudnud. Sain just tuttavaks ühe blogilugejaga, kes juhtumisi on kindlustusmaakler ja no selliseid lugusid ikka annab välja mõelda. Ausalt. Nali naljaks, aga kes kleebiks oma autole põdranahalt lõigatud karvu ja väidaks, et tegi avarii :D

Elu välismaal blogide eest hoolitseb cabinmax.eekelle ma avastasin just nii, et otsisin sobivad koostööpartnerit. Armusin nende toodetesse esimesest silmapilgust ja enne veel kui neile kirjutada jõudsin, tellisin endale Bulgaaria reisi jaoks ideaalse reisikoti. Aga ka sellest on plaan lähiajal eraldi kirjutada. Tahan pildistada ja üleüldse kohvripakkimisest ja reisile asjade kaasa võtmisest kirjutada. Andke aega atra seada, eks :)

Taludeblogide eest hoolitseb Crocssest juba ammu pole talupidajad mingid kalossidega sõnnikut viskavad sulased, vaid Evelin Ilvese sugused glamuuritarid, kelle varbaotsa sobib ideaalselt aias nokitsedes mugav Crocs. Issand kui reklaamlause see tuli, aga no nii on. Ja mina isiklikult ei suuda oma Crocsi sandaale ära kiita. Eile trippisin pool linna nendega läbi ja koju jõudes polnud jalgadel tunnetki, et oleks kümme kiltsa maha vantsinud.

Tehnikablogide eest hoolitseb Nordelectronicskust ma omal ajal Meelisele ühe objektiivi ostsin. Kuna neil on kõikvõimalikke tehnikavidiaid, kaubavalikus on üle 4000 asja, siis… Ilmselgelt leiab iga tehnikahuviline sealt endale sobiliku toote. Aga mis on auhinnaks, see selgub teadagi hiljem.

Investeerimisblogijate eest hoolitseb PuulipsTegemist on õpilasfirmaga, kes esindatud isegi “Padjaklubis”. Kolm Pirita Majandusgümnaasiumi gümnasisti Fred, Oliver ja Roland, kelle eesmärk on populariseerida puidu kasutust moedisainis ja luua lipsu näol Eestile omapärane visiitkaart, mida kõik maailmas tunneksid. Tegemist pole klassikalise kikilipsuga, mis igal teisel hipsteril kaelas on, vaid millegi palju põnevamaga. Kodukalt saab aimu. Mulle täiega meeldis, niiet tellisin Meelisele ka ühe.

samsunggalaxys7edge

Erikategooriatele panevad õla alla minu ammune koostööpartner Valio (Atleet juust on endiselt parim ja uued Kreeka jogurtid – mine pekki kui head, olete proovinud?); Hotelliveeb.ee, kust leiab alati hea hinnaga pakkumisi, et Eestis puhata; Apollo (kinod, raamatupoed, kohvikud – suur valik raamatutest, pusledest, mänguasjadest ja e-raamatutest, lisaks kinod siin ja sealpool Tallinnat; ühtlasi kehtivad nende kinkekaardid näiteks ka Blenderis; selle aasta algusest on neil käima lükatud ka uus boonussüsteem Apollo Klubi (loe lähemalt siit!)) ja DeKoGraniit, kes on uus tõusev sisustuselement igas moodsas kodus :)

Kinkekottidesse läheb sel korral väga palju põnevat kraami. Olgu kohe öeldud, et kinkekottide sisud on erinevad ja neist teen ma veel eraldi postituse, et ka teie saaksite vahvate uute ja põnevate toodetega tutvust teha :)

5 thoughts on “Kes on EBA 2016 koostööparnerid?

  1. Kas sul on kirjaviga – kohvik wabadust? Juba mitmel sinu pildil näinud

  2. Tuleb veidi off-topic kommentaar, aga kuna mõte tekkis seda postitust lugedes, siis kirjutan ikka siia alla. :D
    Avastasin enda jaoks blogid umbes 3-4 aastat tagasi, ise ka ei usu, et nii kaua juba mõne blogija tegemisi jälginud. Nüüd on blogimaastik ikka kõvasti arenenud ka Eestis, väga äge! See on ettevõtetele ikka korralik reklaamikanal. Sellega seoses tahakski teada, kui suur on see kasutegur, mida ettevõtted end läbi blogide reklaamides saavad. Oleks tore lugeda ülevaatlikku postitust, kus mõned ettevõtted jagaksid kommentaare selle kohta, et miks nad on otsustanud sellise reklaami kasuks, kui palju on kliente juurde võitnud jne. Nad ise ju kindlasti teevad mingit analüütikat selle kohta. :)

Comments are closed.