Pool puhkust läbi, mis teinud oleme

Ja ongi pool puhkust juba läbi. Uskumatu. Ma arvasin, et ah, mis see ära ei ole, koguaeg teen tööd ja istun netis ja blogin ja värki.. Reaalsus on see, et nett on nagu tatt, levib suht rändom kohtades natuke paremini ja seega mingit erilist netis passimist pole. Täna otsustasin, et enne kolme ma päikese kätte...LOE EDASI

Mis laenud teil kaelas on?

Siin Türgis niisama tundide viisi passides oleme vist kõik maailma asjad Sandraga läbi arutanud. Kuigi mul oli ilgem plaan tööd teha ja igast blogiposte teha jne, siis nett on üsna kesine.. Kuna ma aga praegu tunnen, et särisen üle keha, siis tõmbasin varju lahti ja mõtlesin kiirelt blogida, ühel teemal mis meil ka jutuks tuli…...LOE EDASI

Mida süüa kui emmet pole kodus?

Kunagi enne blogiauhindu saatis Mamma mulle lõunaks süüa, oma uusi vokiroogasid… Ma ei tea, kas nad eeldasid mingit megapromo või ei, igaljuhul mulle need vokid täiga maitsesid ja nüüd teen promo otsa kah. Üldiselt mulle sellised valmis toidud, mida ainult soojendama peab, väga ei istu. Eriti vokid. Või no tegelt valmistoidud ikka üldse ei meeldi....LOE EDASI

Käisime söömas ehk arvustus: Linnuküla Resto

Mulle kirjutas ükspäev Facebooki üks iidamast aadamast sõbranna, kellega Kakumäel vanasti hängisime ja vanasti, tähendabki VANASTI – hiigelajad jäävad kahekümneaasta tagusesse aega. Ühesõnaga, küsis ta, kas ma tema endist peiksi mäletan ja et tema endise peiksi õel on nüüd resto ja äkki ma tahaks minna sinna sööma ja seda kohta arvustada. No mõeldud-tehtud. Bronnisime laua...LOE EDASI

Misasja? Hedon müügis?

Tervitan siinkohal Miiut Õhtuleheliku pealkirjaga… :) Avastasin täna, et Ott Lepland on oma kodu müüki pannud. No ikka tšekkasin kohe pilte ka, ja.. Nägin, et Hedon seina peal! Käisime Hedoniga Oti ema Külli juures laulutunnis kolm hooaega vist kokku, siis sai Hedonist lasteaialaps ja kui harjutama hakkasime, tundus imelik teda üheks suvaliseks päevaks koju jätta. Niisiis...LOE EDASI

Kes ostab Alari Kivisaare T-särke?

Täna hommikul oli SkyPlusis juttu nädalavahetuse skandaalist – Mallukas vs Buduaar. Lõpuks jõudis jutt selleni, et Kivisaar (kellel on T-särgipood) ei julgeks Mallult reklaamaartiklit tellida, et pärast tõmbab vee peale. Ma teen siis täitsa ilma rahata ühe postituse Kivisaare uuest, või noh, mis uuest, juba mõnda aega tegutsenud särgipoest. PS! Ma võiks muidugi Kivikale praegu...LOE EDASI
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://marimell.eu 300 0