#elulineblogi #koostöö

Uus rubriik marimell.eu blogis

Selle rubriigi või sektsiooni idee on meil olnud juba pikka aega, ma ei teagi, mis me ootasime. Ma mingi aasta tagasi tegin juba ühe variandi, aga see ei meeldinud mulle ja nüüd mõtlesin, et ah, teeme ära :)

Seega, tere tulemast, pressiteated ja uudised. Ehk siis lühidalt öeldes on tegemist marimell.eu blogikeskkonnas ilmuva rubriigiga, kus avaldame meile meeldivaid pressiteateid, mis meie postkasti potsatavad. Üldiselt püüame ka ise neist osa võtta, et teaks, mida kajastame.

Et teid mitte segadusse ajada, siis pressiteated ilmuvad kõik ühe päisepildiga, et oleks kohe aru saada, et tegemist on uudistega. Mõned postitused on juba ilmunud ja.. neid loetakse! Seega, oleks võinud ammu teha, mis :)

Ärge muretsege, me ei muutu uueks uudisteportaaliks ja toodame teile järkuvalt oma pere elu-olulist sisu ka. Otsest graafikut, et iga hommik kell seitse siit midagi uut kohvikõrvale leiab, me ei luba, sest mõnel päeval on tuju teha neli posti, mõni päev null… Teeme nii kuidas tunne on :)

Lisainformatsioon ettevõtetele:

Kui te soovite oma pressiteadet, ürituse kutset või muud teie silmis vajalikku infot meile edastada, meid kuskile kutsuda, meile midagi pakkuda, et me sellest oma blogikeskkonnas kirjutaksime, siis meie e-mail on avatud: info@marimell.eu

Jätkuvalt oleme ka avatud erinevatele koostöödele reklaampostituste– ja sisuturunduspostituste näol.