Diplomeeritud smuutimeister

Käisime eile õhtul Meelisega EBA ehk Eesti Baarmenite Assotsatsiooni Koolituskeskuses ehk EBA koolituskeskusess smuutikoolitusel. Seda viis läbi Butterfly lounge omanik Heinar Õispuu. Mind kutsus koolitusele EBA ise, kellega kunagi arutasime ka koostöövõimalusi meie EBAl ehk blogiauhindadel. Kuna nende jaoks on oluline arendada Eesti joogikultuuri, siis teevad nad tihti erinevaid joogikoolitusi, kus saavad osaleda kõik, ka...LOE EDASI

AUS ÜLESTUNNISTUS: ikkagi inimene!

Viimased päevad on blogis, Perekoolis ja Õhtulehes normaalselt kirgi kütnud – appi, Albers suitsetab, issand, kui paks ta ikka veel on. Alustame siis ausast ülestunnistusest – ma ei ole täiuslik. Ma ei arva muidugi, et keegi mind täiuslikuks pidaski, aga kommentaare lugedes peaksin ma justkui täiuslik olema. Aga ei ole, näete, teen ka vigu. Pidevalt....LOE EDASI

Mida sina teeksid?

Terve maailm kajab – järjekordne terrorirünnak Londonis. UK peaminister teatas: midagi peab muutuma, nii ei saa jätkuda. Jah! Tal on õigus. Midagi peab muutuma. Kardinaalselt. Aga kuidas seda teha? Paneme lihtsalt piirid kinni, ühtki moslemit riikidesse sisse ei lase? Olgu või tunnustatud õppejõud Malaisiast, kuradi pagulane ja terrorist raudselt – tuleb siia pussitama ja pommivööga...LOE EDASI

ARVUSTUSED: uus Balti Jaama turg, restoran Kadriorg, kohvik Komeet ja kogupere kontsert “Mina ka”

Ehk siis meie nädalavhaetus oli üsna kirju. Ja kuna paljud palusid, et teeksin rohkem arvustusi, siis siit postitusest mõned leiab :) Laupäeval möllasime aias ja viisime selle sajand (loe: eelmisel aastal) naabrimuti tellitud “väetise” hunniku laiali, põletasime veel oksi ja toimetasime niisama. Ma näiteks hakkisin rabarberit ja korjasin piparmünti, et sügavkülma panna. Hommikul oli muidugi...LOE EDASI

HEATEGEVUSLIK PROJEKT: aitame koos lapsi

Teeme koos head! On 25 last, kes ei oska isegi veel unistada, et me neid üllatama hakkame. Lõin käed Linea Naturaga ja lubasin, et leian veel mõned head inimesed, kes tahavad oma abi pakkuda. Aega on vähe, sest 20.06 peavad pakid koos olema ja meie juurest teele minema :) Nõmme laste päevakeskuse eesmärgiks on toetada...LOE EDASI

Õhtusöögi retsept #kodujuustu-kimchi salat praetud kaelakarbonaadiga

Kuna rahvas soovis siin blogis rohkem retsepte ja toidupilte näha, siis meie tänane õhtusöök oli imelihtne, aga imemaitsev. Kaelakarbonaad seene-sibula marinaadis (Oskari oma, Maximast soodukaga – homse kuupäevaga 450g 1,98€) ja kodujuustu-kimchi salat. Kunagi, ma ei mäleta millal, käisin ma Umami poes (neil pood avatud Balti Jaama uuel turul ja veebis loomulikult ka) ja ostsin...LOE EDASI

Tehtud! Läksin tööle!

Teate, asjad juhtuvad ikka siis, kui sa neid ei planeeri või ei oota. Alates tänasest käin ma tööl. Paljud on imestanud, miks ma tööle pole läinud ja miks ma töötuna passin jne – aga polnud seda miskit, mis paneks silma särama, et jess, see ongi SEE. Ma oleksin võinud minna kuskile kokaks, aga see koht...LOE EDASI

Perekool ei jõua ära imestada

Inimesed arvavad vist, et kui inimene on töötu, siis ta istub kodus päev läbi diivanil, vahib telekat ja joob elukaaslase kulul õlut/veini päevad läbi, nõusid ei pese, pesu ei pese, õues ei käi ja lihtsalt on. Kui keegi vahepeal sunnib, vaatab CV keskusesse ka.. See on vist tüüpiline töötu stereotüüp. Meie sellised ei ole. Töötu...LOE EDASI

Time management ehk milleks meile assistent?

Kas kuidagi nii ei saaks, et esmaspäeval tegelen blogiga, teisipäeval blogiauhindadega, kolmapäeval päris tööga, neljapäeval projektiga X, reedel projektiga Z, laupäeval-pühapäeval olen perega? Aga kuhu ma siis mahutan veel projektid A, B ja C. Ja lisaks veel D, G, F ja H? Ohjah, vahepeal läheb juhe ikka veits kokku kui 25 asjaga korraga tegeleda. Ma...LOE EDASI

marimell FOTO kolib Tartusse

Meelis teeb seda jälle, haarab oma kaamera, reflektori, välgud ja objektiivid ja tuleb üheks pühapäevaks Tartusse pilte tegema. Seega, kes soovib, sellel on võimalus. Hind nagu ikka 59€ Lisainfot, milliseid pilte teha, mida selga panna, mida kaasa võtta, saab siit!

Kaua see Triin Tulev nagu jaksab?

Nagu päriselt. Saame üle. Elame edasi. Okei, ma saan aru, et Rasmus palus (ilmselt käskis ja ähvardas uue kohtusaagaga, mille Triin kaotaks), et tunnista oma väljaütlemised valeks.. Ajendas mind kirjutama see Elu24s ilmunud lugu, kus on Triinu Facebooki postitus, et ta on seda teist ja kolmandat valetanud.. Siinkohal võiks asjal punkt olla. Aga ei.. Ta peab...LOE EDASI
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://marimell.eu 300 0