Palmid… Siit ma tulen! Aita mul hotelli valida!

Mäletate, alles ma kurtsin, et reisid on nii kallid ja ebamõistlike hindadega. SIIN! Aga nagu teada, kes otsib, see leiab, või noh, oleks lihtsam öelda, kes ohib, sellele antakse. Paljud soovitasid kommentaarides (nii blogis kui Facebookis) pöörduda Tuusik.ee poole. Aga nad jõudsid ette. Esmaspäeva hommikul oli mu postkastis kiri, et nad on nõus mind Türki...LOE EDASI

Aidake kleite valida! Mida EBAle selga panna?

Reedel kirjutas mulle Kleidibutiik, et kas ma ei tahaks koos assistentidega minna kleite vaatama, et ehk leiame midagi blogiauhindadele selga. No, mis saab olla selle vastu, eks. Läksime siis täna hommikul kell üheksa rõõmsalt kleite proovima. Ühtlasi andsid nad mulle sooduskoodi EBA17, millega saab 15% tellimuselt alla – seega, kellel veel kleiti pole, tellige. Kood...LOE EDASI

Tere tulemast perekonda, väike M

Alates tänasest on meie blogipere ühe liikme võrra rikkam. Oleme tema peale juba ammu mõelnud. Aga nagu ikka, juhtuvad sellised asjad nii nagu nad ise tahavad. Siis kui sa ikka üldse ei oota. Nagu välk selgest taevast, eks. Meil on uus pereliige, väike M, kes on meie blogi, marimelli maailma, assistent. Panin kuulutuse üles paar...LOE EDASI

Supiköök Pärnus oli paras pettumus, aga elukoht korvas kõik

Kiirelt ja kokkuvõtvalt oli Pärnu tegelikult see, mida me ootasimegi – kehva üldist huvi meie supiköögi vastu. Samas, elukoha, mille valisime – paremat võimalikku varianti poleks ilmselt olnud võimalik saadagi. Soovitame soojalt. Aga kõigest järjekorras. Alustame ikka positiivsete nootidega. Kuna meid oli neli (lapsehoidjad tulid kaasa), siis oli meil vaja leida kas a) kaks normaalse...LOE EDASI

Tellisin EBA jaoks kleidi, aga pole rahul… #vanahea

Kunagi mitu kuud tagasi, kirjutas mulle Kristiina, kes on Unique Styler looja ehk siis disaini endale veebis kleit. Kristiina kutsus mind tutvumisõhtule ja pakkus, et võiksin endale ise kleidi disainida. Mõtlesin juba siis, et oh, EBAle polegi midagi selga panna. Mõeldud-tehtud, aga ikka pole rahul. Vana hea, naisteteema, kunagi pole midagi selga panna, endal kapp kleite...LOE EDASI

GO Travel: da fak, mis hinnad?!

Tuli mulle täna hommikul Go Traveli mingi uudiskiri “Talvereiside müük on AVATUD! Hinnad alates 319 €”. Asja lähemalt uurides, selgus lühidalt, et saada pole midagi või on ulmekallis. Oleme rääkinud sõpradega Taisse minekust järgmisel aastal. Pileteid kellelgi pole, lihtsalt on jutuks olnud ja saadame teineteisele pakkumisi, kui midagi silma jääb. Täna hommikul tuli see sama pakkumine ja kui...LOE EDASI

Kui Helen Adamson saaks emaks…

Ma olen mõned korrad oma blogis tutvustanud teile Yappy lastetooteid. Tegelikult on mõlemal korral olnud loosimine (täna ei ole, aga tulevikus kindlasti), aga sel korral räägin teile uuest mööblikollektsioonist, mis on tõesti nii ilus, et niidab jalust. See on nii ilus. Minimalistlik. Ja samas selline kodukootud. Mul tuli küll mõnus kodune tunne peale kui neid...LOE EDASI

Esmaspäevad on sinised.. oo ei!

Mul on esmaspäevad alati kõige kiiremad päevad, sest ma tõesti olen viimasel ajal proovinud seda stiili, et ma nädalavahetusel netis ei passi. Feissis ja instas ikka postitan, aga blogima ja meile lugema ma väga ei kipu. Noh, ja siis ongi esmaspäeval kümneid meile, millele vaja vastata, postitusi, mida vaja kirjutada – võib juhtuda, et esmaspäeval...LOE EDASI

Naistejutud: kus ja millal alustas Meelis blogimist?

Eelmisel nädalal käisime Meelisega külas Postimehe Naisteportaali juhatajal (blogija Dakil) Dagmar Lambil ja rääkisime blogimisest ja blogiauhindadest ja.. veelkord blogimisest. Kusjuures, Meelis oli esimene mees Naistejuttudes, seega head kuulamist :) PS! Mu hääl on megawierdo! Tšekka ja kuula saadet siit! Ühtlasi tuletan meelde, et üheksa päeva on veel aega, et Eesti Blogiauhindade hääletusel osaleda ja...LOE EDASI
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://marimell.eu 300 0