Meie ei tohi mitte midagi öelda?!
Ma ei tea, kas kõik blogid peaksid olema mingid roosamannad, ninnunännu, poliitiliselt korrektsed ja alati absoluutselt kõigega rahul? Või kui pole, oled lihtsalt vait? Hommikul ärgates olid meie postkastid umbes erinevatest kirjadest ja ähvardustest… Tulenevalt siis sellest eilsest postitusest, kus ma kirjutasin, et Kroonika meelelahtusauhinnad oli veidi läbikukkunud. Minu silmis. Nagu ma oleks kellegi maha...LOE EDASI
