Meie ei tohi mitte midagi öelda?!

Ma ei tea, kas kõik blogid peaksid olema mingid roosamannad, ninnunännu, poliitiliselt korrektsed ja alati absoluutselt kõigega rahul? Või kui pole, oled lihtsalt vait? Hommikul ärgates olid meie postkastid umbes erinevatest kirjadest ja ähvardustest… Tulenevalt siis sellest eilsest postitusest, kus ma kirjutasin, et Kroonika meelelahtusauhinnad oli veidi läbikukkunud. Minu silmis. Nagu ma oleks kellegi maha...LOE EDASI

Nädalavahetuse lobapostitus

Reedel oli ilmselt selle suve ainus ilus päev, kasutasime seda ära ja trallisime terve päeva hoovis, värvisime (okei, Meelis värvis) kaste ja redelit ja… Tassisime mööbli õue ja pesime ära ja tegime grilli ja paar sõpra astus läbi ja.. tegime värsketest rabarberitest mojitosid ja.. Kui Hedon magama hakkas sättima, läksin ma sõbrannaga peole. Või noh,...LOE EDASI

EBA2017: plaanimuutus!

Seoses Trattoria Massimo sulgemisega, olime sunnitud ürituse liigutama mujale. Uueks kohaks on Venus Club, kuhu oli planeeritud ka EBA afterparty. Nüüd toimub kõik ühes kohas. Kuna aega uue koha otsimiseks oli napp kuu, siis paljud kohad, mis meile oleksid sobinud (meie tingumusteks olid tegelikult ainult kolm asja, et saaks kohapeal süüa ja sinna mahuks 200...LOE EDASI

Kuidas ma siis lõpuks selle Hedoni lasteaeda sain?

Nagu ma eelmisel nädalal kirjutasin, siis tuleb minna autokooli. Selleks on mul juba valmis tervisetõend ja olen tänaseks ka ühes teooria tunnis käinud. Aga sellest kunagi lähemalt. See esmaspäevane postitus pani mu postkasti täituma igasuguste põnevate kirjadega – üks pakkus isegi võimalust load osta. Aga kes mulle veel kirjutas, oli Uber, õigemini ma nägin seda...LOE EDASI

Meelis Kiievist: Hedonile tekkis peol uus vanaema

Kui nüüd aus olla, siis ega ma tegelikult hoomanudki, mis päev on, sest mingismõttes olid kõik päevad täpselt ühesugused. Õnneks suutsin eristada teisipäeva, neljapäeva ja laupäeva, ehk siis poolfinaale ja finaali. Nagu ma juba ka eelmisel korral mainisin, siis minu armsad sõbrad on sellised, kes virguvad alles kahest päeval, aga no see on ka mõistetav,...LOE EDASI

Meie maja emadepäev

Eilne hommik hakkas natuke kummaliselt, sest Meelist polnud ju kodus ja Hedon veel emadepäevabiiti ei hooma. Meelis tegi mulle emadepäevaks lillekasti juba varem valmis, sest keegi pidi seda ju kastma :) Meil seisis aianurgas üks puidust, kast mis lihtsalt oli ja hakkas käest ära minema. Aga kuna ma käisin pinda, et ma sooviks aeda võõrasemasid,...LOE EDASI

Emadepäeva eel.. kas emad on alati head?

Lugesin just ühte Kirsti Timmeri postitust emadepäevast ja hakkasin mõtlema, et mu ema oli aasta ema, suurte tähtedega, aga ta ei oleks sinna kvalifitseerunud, sest tal oli küll kaks last, aga vahetas ühe joodiku teise vastu ja rabas öösiti tööd teha, et mul oleks hea. Õde oli juba vanem, elas eraldi… Aga noh, mis ema...LOE EDASI
15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://marimell.eu 300 0