Uskumatu huvi blogi vastu

Kui ma ise ennustasin meie blogi vaadatavuseks esimese kuuga 5000 klikki, ja poole aastaga ehk ajaks kui sünnitama hakkan 20 000 klikki, siis täna tuleb tõdeda, et need numbrid on mitmekordselt ületatud.

Kuu ajaga on meie blogis käidud ühtekokku ligi 53 000 korda, neist 13 113 inimest on unikaalsed kasutajad. Viimasel nädalal külastati meie blogi 14 344 kordainimest (mõned neist ilmselgelt juba korduvkülastajad ;)) Suured tänud teile toetuse ja lugemise eest, tulge ikka tagasi!

Kõige populaarsem päev meie blogis oli 27. august (täpselt kaks nädalat pärast avamist), kusjuures sel päeval ei ilmunud ühtki blogiposti :)

Kõige loetum blogipost hetke seisuga on loomulikult uudis Carmen Kassi majamüügist, mida refereeris isegi kv.ee.

Natuke kurvaks teeb see, et varasemad postitused ehk need, mis ma kirjutasin alguses nö iseendale, pole erilist tähelepanu saanud.

Paljud küsivad minult siiani, et noh, millal ja kuidas sa rasedaks jäid, kas planeerisite või juhtus. Ma olen sellest kõigest ju bloginud :)

Aga ma siis juhatan teid õigetesse kohtadesse ehk vastused tüüpilistele küsimustele!

Kas otsustasite lapse saada või juhtus kogemata? – Vastust saab lugeda siit!

Kuidas sa teada said, et rase oled? – Vastust saab lugeda siit!

Kas sul iiveldab ka? Aga on sul imelikud isud? Mis sümptomid sul on? – Vastused leiab siit!

Jalakrambid? Mis selle vastu aitab? – Vastuse leiad siit!

A sa titeasju ka juba ostad? – Üheksandal nädalal oli mul juba räigelt asju, vaata siit!

Kuidas sul hormoonidega? Möllavad ka?  – Kuidas ma ära flippisin, saab lugeda siit!

Platsenta previa – mis see on? Käisin EMOs esimest korda, ja teist korda ja siis selgitasin mis see platsenta previa on. Lisainfoks – tänaseks on platsenta kenasti tagaseinale kinnitunud ja emakasuudmest ära liikunud :)

Ja siis ma käisin paljukiidetud dr. Šoisi juures – see kogemus oli imeline, loe siit!

Ja natuke nunnut meenutust ka ehk kuidas me juba kuus aastat koos nunnud oleme :) loe siit!

8 thoughts on “Uskumatu huvi blogi vastu

 1. Olen alati teie blogimist jälginud/lugenud, väga hea ajaviide. Hea meel oli kui avastasin, et see blogi avalik. Loeksin ka Austraalia blogi uuesti (lihtsalt meeldetuletuseks), kahju, et Õhtulehest see maha võeti. Minu arvates olete väga huvitavad inimesed :) Keep calm and f*** all the haters!

 2. ma tean, miks su blogi on käidav :-)
  malluka blogist saab siia otse. kui poleks saanud, ei oleks mina never
  leidnud teed siia :-) iga päev loen, lihtsalt huvitav.
  tubli oled olnud, suitsuvabal perioodil. loodan, et jätkad sama moodi edasi.

 3. Ma arvan, et Su blogi sai hunniku lugejaid juurde tänu ilmumisele Malluka blogrollis :) Ma näiteks loen osasid blogisid blogger.com’i vahendusel ja ülejäänusid Malluka blogrolli järgi, sest ma loen sealt pea kõiki :)

 4. Mina ei teadnudki, et te paar olete. Ei olnud varem nii huvitatud “teie loost”, arvasin, et teete koostööd lihtsalt kuskil välismaal… Nii palju esilehtede uudiste pealkirjadest on meelde jäänud…aga nüüd vahest piilun uudishimust siia blogisse.

 5. Minu arust oli link kuskil a’la Elu24 vms teie blogile just sel ajal, kui väidad, et külastuvus suurenes sest ise leidsin nii tee teie blogini.
  Lugesin ka huviga Austraalia blogi ja oli kahju, kui teil läks nii nagu läks Eestis aga väga lahe, et jätkate oma rida. Minu arust olete kihvit ja julged, et paras ninanips kõigile arvustajatele, et olete nüüd abielus ja laps tulemas.
  Edu ja jaksu.

 6. Ma lugesin teie austraalia-blogi. Peale seda kadusite ära ja ei osanud kuskilt leida. Nüüd Malluka blogi kaudu leidsin uuesti üles. Ja ei ole ka neid raseduse alguse lugusid lugenud, kuna ei ole oma järjega nii kaugele algusesse veel jõudnud :)

Comments are closed.